mad about style

Polska marka FOORIAT i jej kolekcja #2

Współczesny design w połączeniu z wysokiej jakości materiałami i wyszukanym kunsztem tworzą markę FOORIAT. Kolekcja #2 jest przeznaczona dla mężczyzny ceniącego tradycję oraz unikatowy, niepowtarzalny styl. Klasyczne kroje i smukłe sylwetki przełamane zostały niekonwencjonalnymi konstrukcjami i detalami. W ten sposób całości dodają ostrych rysów.

FOORIAT cechuje się awangardowym designem połączonym z głębokim zrozumieniem potrzeb współczesnego mężczyzny. Geneza marki FOORIAT wynika z tęsknoty za innowacyjnymi rozwiązaniami z poszanowaniem przyjętych norm tworzących męską garderobę. Pragną, aby ich klient mógł zawsze wyrażać siebie, być dumnym ze swoich zachowań i wyboru stylu, gwałtowny w swoim dążeniu do perfekcji i samodoskonalenia.

Jako projektanci wierzymy w wartość charakterystycznych produktów o wsyokiej jakości. W celu spełnienia najbardziej wyrafinowanych i eleganckich potrzeb w życiu codziennym, stworzyliśmy mnogość najistotniejszych elementów męskiej garderoby. Oferujemy oryginalne, a zarazem funkcjonalne rozwiązania. Konceptualna struktura oparta jest na minimalizmie i prostocie co prowadzi do subtelnej, architektoniecznej mody – opisują autorzy kolekcji.

Warmour™ jest flagowym produktem marki FOORIAT. Potrzeba bezpieczeństwa, ciepła, ochrony przed srogimi warunkami oraz poczucia elegancji prowadziła do stwoorzenia przedmiotu czerpiącego z wyrafinowanego smaku jak i prostoty użycia.Warmour™ jest dostępny w kilku wersjach, aby dopasować się do różnych gustów kolorystycznych. Dołączone wstążki pozwalają uzyskać unikalne warianty ostatecznego wyglądu.

Korzystamy zarówno z klasycznych, naturalnych materiałów takich jak bawełna, kaszmir, jedwab czy wełna jak i nowych, innowacyjnych wysoko wydajnych tkanin. Zrównoważony rozwój oraz redukcja zanieczyszczeń są dla nas bardzo ważne dlatego produkcja naszych produktów zloklizowana jest w Polsce – dodają projektanci.

Marka wyznaje zasadę “diabeł tkwi w szczegółach”, szczegółach które sprawiają, że poszczególne projekty są tak niepowtarzalne. Trzymamy mocno kciuki za jej sukcesy i dalszy rozwój!