Siódmego września w nowojorskim studiu Pier 59 Studio miała miejsce prezentacja bielizny na sezon wiosna/lato 2017. To moment znaczący dla polskiej mody, ponieważ God Save Queens jako jedna z pierwszych marek zaprezentowała swoją kolekcję w trakcie Nowojorskiego Tygodnia Mody.

Prezentacja została podzielona na dwie odsłony. W trakcie pierwszeej odbył się ‚privet show’ – spojrzenia zaproszonych gości powędrowały w stronę podświetlonego białego ekranu, gdzie sensualny taniec był preludium do drugiej części. Druga część składała się z prezentacji czternastu sylwetek: piękne, ręcznie wykonane z koronek majtki i biustonosze; seksowne, przezroczyste i bogato zdobione halki wykończone były jedwabną lamówką, wrażenie robiły też wycięte body z odkrytymi plecami.

God Save Queens pokazało niezwykle wyrafinowaną kolekcję bogatą w klasę i elegancją z odrobiną seksapilu. To bielizna dla pewnej swojego ciała kobiety, która łamie konwenanse. Prezentacji towarzyszyła muzyka na żywo – przed gośćmi wystąpił zespół Shaed.

God Save Queens to polska ekskluzywna marka bielizny dla kobiet, powstała w 2014 roku. Projektantką jest polka, Karolina Bernaciak. Marka zyskała popularność w zeszłym roku kiedy Kylie Jenner opublikowała zdjęcie na Instagramie w bieliźnie GSQ. Tkaniny sprowadzane z Włoch i Francji dbają o komfort użytkowania. (dm)