Polska marka HELLO PETS i jej gadżety dla zwierząt

Akcesoria dla zwierzaków nie muszą być kiczowate i krzyczeć paletą barw. Powstała w Polsce marka HELLO PETS znalazła sposób, aby stworzyć przedmioty dla pupili, które dodatkowo upiększają wnętrze.

Marka HELLO PETS powstała z potrzeby otaczania się ładnymi przedmiotami. Akcesoria dla psów i kotów nie są głównym elementem wystroju wnętrz, ale są niezbędnym detalem w domach właścicieli zwierząt. Na Polskim rynku pojawia się coraz więcej atrakcyjnych produktów dedykowanym pupilom i ich właścicielom, jednak większość z nich jest sprowadzana, przez to dość droga. Akcesoria HELLO PETS są odpowiedzią na te problemy, podążają za aktualnym wzornictwem i są w rozsądnej cenie.

Równie silną inspiracją są zwierzęta i ich upodobania:

Szukamy ciekawych rozwiązań, dbamy o detale i najwyższą jakość wykonania z myślą o komforcie pupili. Przykładem jest legowisko dla psów Play, gdzie oprócz wygodnego materaca, w dębowej ramie jest dodatkowo miejsce na ulubione zabawki. Poza funkcją ma ono jeszcze wartość edukacyjną – możemy nauczyć swojego psa odkładania zabawki na miejsce – opisuje Marta Wycech, która zaprojektowała przedmioty marki.

Podobnie jest z filcowym domkiem Good Night. Kształt domku ma dawać psu lub kotu komfort i poczucie bezpieczeństwa. W zależności od nastroju może się w nim schować lub obserwować co dzieje się na zewnątrz.

Produkty HELLO PETS zostały już docenione na zagranicznym rynku, są dostępne między innymi w sklepach w Belgii i Francji. Wszystkie produkty są w całości produkowane w Polsce.

fot. materiały HELLO PETS