Polska marka LuBee doceniona w brytyjskim Vogue’u

Marka LuBee została zauważona przez prestiżowy magazyn British Vogue. Magazyn opisał polską markę w artykule “Bag to the future”. Pojawienie się artykułu zbiegło się z pierwszymi urodzinami LuBee.

Jak twierdzą założyciele marki, LuBee powstała w pogoni za marzeniami o torebce idealnej, modnej a zarazem klasycznej, eleganckiej.

Wierzymy w siłę formy i moc koloru! Torebki zaprojektowane są z najwyższą starannością, w taki sposób, by móc je dowolnie zaaranżować. Stosując różne kolory skór oraz ich faktury sprawiamy, że ta sama torebka może przybrać zupełnie inny charakter. Dlatego naszą klientką może być zarówno osoba ceniąca awangardowy look a także osoba o romantycznym usposobieniu. Pragniemy, aby klientka czuła się z naszą torebką wyjątkowo, dlatego poszczególne zestawienia kolorystyczne wprowadzane są w krótkich seriach oraz ulegają nieustannym zmianom. Tworząc markę wiedzieliśmy, że naszym priorytetem jest jakość produktu.

Torebki wykonane są z włoskich skór, o różnych fakturach i szerokiej gamie kolorystycznej. Szlifowane zamki w kolorze light gold oraz masywne metalowe okucia, subtelnie ozdabiają torby niczym biżuteria. Wykończenie torebki stanowi logowana podszewka z ciepłym kolorze oberżyny.

Wychodząc naprzeciw indywidualnym potrzebom klientek, LuBee oferuje personalizację swoich produktów, tworząc również torebki na zamówienie.