Polska marka produkuje muchy z drewna. Poznajcie Lerymond!

Jeszcze nigdy takich much nie pokazywaliśmy. Co w nich jest wyjątkowego? To, że są nie szyte, ale rzeźbione w drewnie!

Lerymond to młoda polska marka, która produkuje galanterię drewnianą. W swojej ofercie ma nie tylko muchy męskie, ale także spinki do mankietów. W ich produkcji liczy się jakość, dlatego do produkcji much wykorzystywane jest drewno egzotyczne, które charakteryzyje się dużą wytrzymałością i elastycznością. Prócz drewna egzotycznego do produkcji wykorzystywanych jest także kilka rodzimych gatunków drewna.


Ostatnia kolekcja Lerymond to ukłon w stronę natury. Kolekcja „kolory świata” inspirowana jest paletą kolorów drzew, które rosną we wszystkich zakątkach świata. Muchy, mimo że są z drewna, to są niezwykle lekkie i idealnie gładkie. Zabezpieczone są tylko naturalnym olejem, który podkreśla rysunek i kolor drewna zachowując jego naturalny wygląd.

Wszystkie produkty, które oferuje marka powstają w Polsce, w warsztacie na Mazurach. Celem Lerymond jest stworzenie unikatowego wizerunku przez tworzenie małych i pięknych rzeczy, w zgodzie z naturą i pasją do rzemiosła. To jednak nie jest koniec, w przyszłości marka planuje stworzyć galanterię drewnianą dla kobiet, np. drewniane torebki czy biżuterię. Trzymamy kciuki! Gdzie można je zdobyć? Najszybciej na oficjalnej stronielerymond.eu.