Polski producent Nowy Styl stworzył idealne biurka do pracy

Polski producent Nowy Styl ma w swoim portfolio meble idealne do nowoczesnych przestrzeni biurowych oraz miejsc użyteczności publicznej. Firma współpracuje z najlepszymi projektantami, również z Polski. Przykłady? Martin Ballendat, Gernot Oberfell, Jan Wertet i Przemysław „Mac” Stopa. Niedawno do grona marek produktowych Nowego Stylu dołączyła światowa marka premium – Kusch+Co. Teraz Nowy Styl prezentuje nowe modele biurek z elektryczną regulacją wysokości, dzięki którym praca stanie się przyjemna i zdrowa.

Bezpieczna praca to taka, w której możemy zadbać o swoje zdrowie, ale też samopoczucie. To ważne zwłaszcza dla osób, które większość dnia spędzają przed komputerem. Podczas pracy warto stosować prostą zasadę – godzina pracy powinna być podzielona tak, by spędzać około 30 minut w pozycji siedzącej, 15 minut na stojąco oraz 15 minut w ruchu. Jak to osiągnąć?

Z pomocą przychodzą biurka z elektryczną regulacją wysokości, które motywują do częstszej zmiany pozycji. Biurka te są także świetną alternatywą dla krzesła, od którego warto się oderwać. Oferują różny zakres regulacji oraz określoną funkcjonalność. Ich uniwersalny design sprawia, że meble z powodzeniem odnajdą się zarówno w przestrzeni typu open space jak i w domowym gabinecie. Ale po kolei…

Prosta odpowiedź: eUP

Biurko eUP jest odpowiedzią dla tych, którzy szukają produktów o podstawowych opcjach i funkcjonalności. Biurka i stanowiska „workbench” są niezwykle łatwe w obsłudze. Ich prosty design jest tutaj ogromnym atutem! Szeroka paleta kolorystyczna wykończeń pozwala wybrać kolor blatu, który odzwierciedli charakter każdego użytkownika.

Nowy Styl biurka


Nowa generacja: eModel 2.0

Biurko eModel 2.0 to rozwiązanie dla najbardziej wymagających. Blat biurka dostępny jest w kilku kształtach. Linia pozwala także na wybór stopy spośród trzech dostępnych w ofercie: z zakończeniem prostokątnym, zaokrąglonym, zaokrąglonym i zwężającym się jednocześnie. Możemy zatem zdecydować, która z nich najlepiej rezonuje z charakterem naszego wnętrza. eModel 2.0 jest dobrym wyborem dla estetów – w tym biurku łatwo można poprowadzić okablowanie i cieszyć się porządkiem na blacie. Oprócz biurek w ofercie Nowego Stylu znajdują się także stanowiska „workbench” oraz stoły konferencyjne eModel 2.0 z elektryczną regulacją wysokości.

Nowy Styl biurka

Nowoczesny design: Play&Work

Biurka należace do systemu meblowego Play&Work to dzieło projektantów ze studia WartelOberfell, którzy inspirowali się designem Bauhausu. Biurka  szczególnie sprawdzą się w biurze w modernistycznym stylu, w którym kolor, materiał i kształty współgrają z najnowszymi trendami. Najbardziej charakterystycznym elementem systemu jest metalowy panel w formie kratki. Projektanci zainspirowali się tutaj balustradami balkonów, takich jak w budynku Bauhausu. Ponadto Play&Work oferuje funkcjonalne akcesoria, dzięki którym wszystko jest w zasięgu ręki.Czysta perfekcja: eRange

Biurka należące do systemu meblowego eRange to kolejne dzieło duetu Gernot Oberfell i Jan Wertel. Projektanci pracowali nad ich wyglądem w swoim studio w Londynie. W efekcie powstały meble, które tworzą wyrafinowaną i praktyczną przestrzeń dla tych, którzy luksus biorą za standard. eRange oferuje trzy kształty blatów, które złożone są z korpusu oraz fornirowej pokrywy. Komfort i estetyka tworzą tu doskonałą harmonię.

Nowy Styl to polska firma, która w ciągu 25 lat stała się europejskim liderem w zakresie kompleksowych rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych oraz miejsc użyteczności publicznej. Firma, która w 1992 r. zatrudniała siedmiu pracowników, dziś daje pracę prawie siedmiu tysiącom osób na całym świecie. W portfolio produktowym Nowego Stylu znajduje się kilka zróżnicowanych marek: Rohde & Grahl, Sitag, Forum Seating, Stylis, a od 2019 r. także światowa marka premium – Kusch+Co. Firma braci Krzanowskich współpracuje z najlepszymi projektantami takimi jak Martin Ballendat, Przemysław „Mac” Stopa czy duetem Gernot Oberfell i Jan Wertel. Na bieżąco śledzi pojawiające się trendy i możliwości, które później wdraża do swoich produktów w postaci nowych rozwiązań, zwiększających funkcjonalność i wygodę.

Czytaj też: Biuro | Wnętrza | Biurowiec | Pantone

źródło: materiały prasowe Nowy Styl