Pomysł na ładny i funkcjonalny salon. Ścianka meblowa RTV od polskiej marki Golddoor

W salonie spędzamy większą część dnia, dlatego tak ważne jest, by był przemyślanie zaprojektowany. Ścianka meblowa RTV od polskiej marki Golddoor to połączenie nowoczesnego designu i funkcjonalności. Mebel w elegancki sposób wypełnia przestrzeń i ułatwia zachowanie porządku.

Gotowa ścianka RTV została stworzona z myślą o domowym salonie jak i przestrzeniach komercyjnych. To prosty sposób na to, by odmienić wnętrze. Za projekt mebla odpowiadają eksperci firmy Golddoor, którzy umożliwili jego personalizację. Ścianka dostępna jest w wielu wersjach kolorystycznych, możliwość jej konfiguracji to ogromny atut – mebel dobrze będzie wyglądać zarówno w jasnych jak i ciemnych czy kolorowych przestrzeniach. Konfigurować można kolor lameli – od czerni, przez antracyt i naturalne odcienie drewna po jasne odcienie beżu. Dodatkowo wybierać można spośród pięciu kolorów szafki oraz konfigurować panele, które stanowią tło. Jasne panele pozwolą wyróżnić ekran telewizora, a czarne nieco ukryć urządzenie.

Pionowe lamele można uzupełnić lampami LED, dzięki czemu ścianka staje się dodatkowym źródłem światła.

To nie jest koniec rozwiązań. Ściankę RTV można uzupełnić o dodatkowy mebel – okrągły stolik, którego wygląd został dopasowany do estetyki ścianki. Współgrające kolory oraz zastosowanie lameli w obu produktach tworzy harmonijną całość i nadaje charakteru każdemu wnętrzu. Opcjonalnie ściankę można uzupełnić o karnisz górny, który skrywa dodatkowe oświetlenie LED oraz listwę przypodłogową LED. Rozproszone światło pozytywnie wpływa na klimat wnętrza i sprawia, że wieczorne oglądanie filmów nie męczy wzroku. Natężeniem światła można wygodnie sterować korzystając z pilota.

Dużym plusem mebla jest jego łatwy montaż. Można go wykonać samodzielnie bez konieczności wzywania fachowców.


Zamawiając ściankę RTV w zestawie znajdziemy szafkę RTV z trzema małymi szafkami, dwie sztuki paneli z lamelami, które można przyciąć i dostosować do wysokości pomieszczenia, cztery panele centralne, dwa profile LED, zasilacz, sterownik, pilot, uchwyt ścienny do telewizora i klej montażowy. Ścianka meblowa RTV wysyłana jest na palecie.

Więcej informacji o ściance znajdziesz na oficjalnej stronie www.golddoor.pl.

źródło: Golddoor

Czytaj też: Meble | Minimalizm | Drewno | Detal | Polscy projektanci | whiteMAD na Instagramie

Artykuł przygotowałem we współpracy z firmą Golddoor.