Philips TAH9505

Pomysł na prezent: słuchawki z aktywną redukcją szumu

Słuchawki Philips z ANC to ciekawa propozycja na prezent w różnych przedziałach cenowych. Przeglądamy modele, które posiadają aktywną redukcję szumu. Dzięki temu rozwiązaniu słuchanie muzyki jest przyjemniejsze!

Aktywna redukcja szumu, czyli w skrócie ANC (od ang. Active Noise Cancelling), to funkcja coraz częściej poszukiwana przez użytkowników słuchawek. Nic dziwnego, bo pozwala ona skutecznie zredukować większości dźwięków z otoczenia: odgłosy ruchu ulicznego, rozmowy mijanych ludzi, hałas dzieci za ścianą lub szczekanie psa sąsiada są zdecydowanie wytłumione lub całkowicie wyeliminowane. Dzięki temu można cieszyć się słuchaną muzyką lub lepiej skupić na wykonywanym zadaniu, co w dobie pracy z domu bywa wybawieniem.

Philips Fidelio L3 – dla koneserów czystego dźwięku i pięknej formy

Bezprzewodowe nauszne słuchawki stworzone dla miłośników dobrego brzmienia oraz eleganckiego wzornictwa. Oferują czysty i przestrzenny dźwięk stereo, wykonanie dopracowane w każdym detalu oraz wysoki komfort noszenia. Minimalistyczny design idzie w parze z wykończeniem materiałami z najwyższej półki, takimi jak pozyskana z odpowiedzialnych źródeł skóra Muirhead powlekająca pałąk oraz miękka skóra pokrywająca poduszki. Całość dopełnia pasywna izolacja hałasu oraz aktywna redukcja szumów (ANC). Takie połączenie sprawia, że obok tego modelu nie można przejść obojętnie, co potwierdza przyznana słuchawkom nagroda Red Dot Design Award.

Philips Fidelio L3

Philips TAH9505 – dla wymagających użytkowników

Bezprzewodowe słuchawki nauszne wyposażone w duże neodymowe przetworniki zapewniające szczegółowy i szerokopasmowy dźwięk. W pełni zintegrowany Asystent Google umożliwia bezdotykową obsługę telefonu, odczytywanie powiadomień czy odtwarzanie muzyki poprzez słuchawki – wystarczy użyć przycisku poleceń głosowych i włączyć dowolnego asystenta, aby wykonywać więcej czynności bez użycia rąk. Model posiada funkcję szybkiego parowania Google Fast Pair z telefonami i innymi urządzeniami na systemie Android. Doskonały czas pracy na baterii wynosi aż 27h, także z włączoną funkcją ANC, a szybkie 15-minutowe ładowanie zapewnia dodatkowe 5h odtwarzania. Słuchawki pozwalają na jednoczesne podłączenie dwóch urządzeń poprzez Bluetooth. Miękkie poduszki z pianki zapamiętującej kształt ucha oraz wygodna opaska na głowę idealnie nadają się do słuchania muzyki czy pracy przez kilka godzin.

Philips TAH9505

Philips TAPH805 – wygodne słuchawki dla każdego

Bezprzewodowy model nauszny Philips TAPH805 w niewygórowanej cenie oferuje rozwiązania dostępne w sprzęcie z wyższej półki. Ze względu na wysoki komfort noszenia oraz lekką konstrukcję sprawdzi się szczególnie podczas długiej pracy przy komputerze. Słuchawki ważą zaledwie 235 gramów, co jest jednym z najlepszych wyników wśród modeli z aktywną redukcją szumu na rynku. Zaawansowana hybrydowa technologia redukcji szumów pozwala wyeliminować dźwięki z otoczenia aż o 95%, a dodatkowy pasywny element systemu wygłuszania hałasu stanowią ergonomiczne poduszki wykonane z miękkiej pianki, która łatwo dopasowuje się do kształtu ucha, zapamiętuje go i zapewnia wysoki komfort noszenia. Do tego dochodzi łączność bezprzewodowa Bluetooth 5.0, obsługa dotykowa i sterowanie głosem oraz łatwość składania na kilka sposobów.

Czytaj też: Technologia | Ciekawostki | Minimalizm | whiteMAD na Instagramie

Artykuł powstał we współpracy z Philips Sound,

źródło zdjęć: Philips TV & Sound (www.philips.com/sound)