lampy Erin Smith

Porcelanowe lampy od Erin Smith. Każda z nich jest inna

Kolorowe lampy zaprojektowała Erin Smith. Projektantka każdą z rzeczy wykonuje ręcznie, dlatego powstałe przedmioty są wyjątkowe i niepowtarzalne.

Projektantka Erin Smith udowadnia, że siła tkwi w prostocie. Stworzone przez nią lampy są proste – składają się tylko z kabla, żarówki i porcelanowego korpusu. Artystka nadała im zaokrąglone kształty poprzez umieszczenie porcelanowej masy w formie przypominającej rurę. Całość uwieńczyła kolorowym malowaniem. Część lamp wyposażono w żarówki o tradycyjnym kształcie, inne przypominają lampy neonowe.

W efekcie powstała seria lamp, która wygląda jak porcelanowe makaroniki. Takie lampy sprawdzą się nie tylko w pokoju dziecięcym. Kolorowy gadżet idealnie odnajdzie się w minimalistycznych wnętrzach

Niestety większość pokazywanych tutaj lamp zostało już sprzedanych. Projektantka nie tworzy ich masowo, dlatego kupując taki gadżet możemy mieć pewność, że zyskujemy użyteczne dzieło sztuki, którego nie ma nikt inny na całym świecie.

lampy Erin Smith


Erin Smith projektuje nie tylko lampy. W jej portfolio znaleźć można inne ceramiczne produkty. Wśród nich są między innymi kubki, wazony i popielniczki. Jedna z tych ostatnich ozdobiona jest twarzą przypominającą amerykańskiego prezydenta. Najbardziej podobają nam się jednak odważne zestawienia kolorów, które są mocne i intensywne. Projektantka zestawiła je w perfekcyjny sposób. Więcej projektów znajdziecie w sklepie Erin Smith tutaj.

Z kolei więcej designerskich lamp znajdziecie w naszych pozostałych tekstach klikając tutaj.

źródło: Erin Smith

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły