Powstają w polskich szwalniach. Pościele i narzuty marki Nocne Dobra

Nocne Dobra to młoda marka, która specjalizuje się w tworzeniu pościeli. Jej założyciele chcieli stworzyć alternatywę dla niskiej jakości pościeli z dużych sklepów, dlatego poszewki na poduszki i kołdry szyte są w Polsce przez doświadczonych krawcowych i szwaczy.

W łóżku spędzamy niemal jedną trzecią naszego życia, dlatego tak ważne jest dobre zaaranżowanie sypialni, zainwestowanie w wygodny materac i pościel. To sposób na dobry sen! Właśnie taka myśl przyświeca twórcom marki Nocne Dobra.


Chcieliśmy stworzyć ekskluzywną pościel, która będzie w rozsądnej cenie i do tego będzie tak miła, jak twój ulubiony t-shirt. Nie było w tym cienia przypadku. Tak jak i w tym, że postawiłyśmy na minimalistyczny design – wprost idealny do nowoczesnych, loftowych i skandynawskich wnętrz. Stonowane barwy znakomicie komponują się z prostymi meblami – mówią założyciele marki.

W ofercie Nocne Dobra są także narzuty, piżamy i szlafroki. Wszystkie produkty szyte są ręcznie. To plus bo swoją przyszłą pościel można zamówić na najbardziej nietypowy rozmiar. Do szycia wykorzystywana jest certyfikowana bawełna typu jersey.

Pościel Nocne Dobra pakowana jest nie w folie, a w praktyczny worek, który można wykorzystać do przechowywania bielizny, zabawek czy prania drobnych tkanin. Więcej informacji o Nocnych Dobrach znajdziecie na ich stronie nocnedobra.pl.