KOBA Cocktail Bar to wyjątkowe miejsce ulokowane w najmodniejszej dzielnicy Poznania – Chwaliszewie. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Od wysokojakościowych trunków, przez niepowtarzalne koktajle, na znakomitych przekąskach kończąc. KOBA to nowy, wyższy wymiar poznańskiej sfery kulinarnej i rozrywkowej.

KOBA Cocktail Bar powstało z miłości do dwóch rzeczy – jedzenia oraz pięknego designu. Efektem jest przyjemny dla oka lokal, pełen niesamowitych smaków. Choć KOBA to miejsce specjalizujące się w koktajlach i drinkach, nie ma problemu by zaspokoić apetyt. Obok krewetek z gremolatą z chilli zjemy tu także sałatki (nasz wybór to sałata z kozim serem i szynką serrano), a także solidną porcję wołowiny w burgerze.

Wszystko to podkreślają nietuzinkowe drinki serwowane przez mistrzów w swym fachu. Tak o atmosferze i kierunku prowadzenia KOBY mówi współzałożyciel – Łukasz Solarski:

Chcemy, żeby goście czuli się tutaj inaczej, prowokować do zawierania nowych znajomości, stworzyć środowisko KOBA – świadome, pewne swoich potrzeb, gotowe na nowe odkrycia.

Kolejnym atutem KOBY jest niesamowita wręcz dbałość o drobiazgi i detale. Wchodząc do lokalu, odnosimy wrażenie, że wszystko ma tu swoje miejsce. Każdy szczegół został dopasowany do konkretnego miejsca, jakby był stworzony właśnie po to by tam się pojawić. Jak zaznaczają właściciele właśnie taka jest polityka KOBA. Pomimo tego, że smak gra w KOBA główną rolę, nie zapomniano o wyglądzie. Przecież nie od dziś wiadomo, że jemy również oczami. Gratulujemy świetnego miejsca, które z pewnością odwiedzimy po raz kolejny.

 

 

 

pomysłodawca oraz współwłaściciel: Łukasz Solarski
zdjęcia wnętrza : Weronika Trojanowska
zdjęcia drinków/cocktaili : Jagoda Vasco
projekt wnętrza : KASIA ORWAT home design
identyfikacja wizualna: FROMSQUARE