Premiera albumu “BOYS”. To autorski projekt fotografa Wojciecha Jachyry

Album “BOYS” zawiera zdjęcia, które wykonał Wojciech Jachyra. Album premierę miał 14 lutego i ukazał się nakładem wydawnictwa Anagram. To pierwszy autorski album fotografa.

W środku znaleźć można czarno-białe fotografie, które pochodzą z pierwszych lat działalności Wojciecha Jachyry na rynku fotografii mody. Publikacja zawiera efekty pracy z modelami z najlepszych polskich agencji, którzy zostali wybrani specjalnie do projektów artysty.

Album skupia się na ukazaniu męskiego piękna, ulotności chwili i delikatności. Wszystkie zdjęcia prezentowane w publikacji zostały wykonane w Warszawie i Gdańsku – mówi autor zdjęć.

Album “BOYS” można kupić na stronie sklepu wydawnictwa Anagram klikając TUTAJ. Album kosztuje 55 złotych.

Wojciech Jachyra urodził się w 1987 roku w Kolbuszowej w województwie podkarpackim. Uwielbia fotografować modę, jest pasjonatem sztuki i filmu. Regularnie publikuje swoje prace w polskich i zagranicznych magazynach. Jego twórczość znają też czytelnicy magazynu whiteMAD.


Jachyra tworzy autorskie projekty fotograficzne i sesje mody. Od roku na stałe związany jest z Londynem. Mieszka tam i tworzy kolejne sesje zdjęciowe z największymi agencjami modelingowymi.

Jego autorytetami i inspiracjami do tworzenia są silne osobowości świata sztuki, fotografii i show-biznesu takie jak: Kylie Minogue, Madonna, Paolo Roversi, Tony Viramontes czy Ray Petri.

Czytaj też: Fotografia | Moda | Ciekawostki | whiteMAD na Instagramie

źródło: materiały prasowe