Projekt niewielkiego apartamentu w Warszawie od Spacja Studio

Wnętrza apartamentu w Warszawie to przede wszystkim elegancja – dominują proste formy oraz szarości połączone z ciemnym drewnem. Projekt powstał w pracowni Spacja studio.
Największą część mieszkania stanowi duża strefa dzienna. Elementami centralnymi są wyspa kuchenna zintegrowana z szafką na telewizor oraz kompozycja roślin, która oddziela jadalnię od przedpokoju. Na całej ścianie oddzielającej łazienkę i sypialnię od strefy dziennej znalazła się duża zabudowa meblowa, mieszcząca w sobie część mebli kuchennych oraz dużą ilość miejsca na przechowywanie.
W sypialni cała ściana za łóżkiem została pokryta tapicerowanymi panelami, co ociepla pomieszczenie. Inna ze ścian również została w całości zabudowana praktyczną szafą. W sypialni znalazło się również miejsce na projektor chowany w suficie oraz zwijany ekran.
Łazienka to eleganckie połączenie szarych płytek w dwóch odcieniach oraz ciemnego drewna. Wolnostojąca umywalka oraz proste formy zastosowanych urządzeń podkreślają charakter pomieszczenia.