Projektujesz? Rusza cykl webinarów Tubądzin Academy

Udział w cyklu spotkań bezpłatny. Organizator przygotował trzy webinary, które poświęcone będą osobnym zagadnieniom. Pierwszy z nich zorganizowany w ramach Tubądzin Academy już w tym tygodniu.

Grupa Tubądzin od lat wspiera architektów w ich działaniach. Wszystkie wydarzenia w ramach T-Academy, projekty międzynarodowe jak Tubądzin Arena Design czy wreszcie Tubądzin Design Days oraz międzynarodowy konkurs, w którym wykazać się mogą najlepsi  – Tubądzin Design Awards, wspierają kreatywność branży, rozwój wiedzy i możliwość realizacji niezwykłych projektów. Wkrótce rozpocznie się kolejne wydarzenie.

Tubądzin Academy For Architects to cykl spotkań dla architektów i osób związanych z branżą projektową. W tej edycji odbędą się trzy spotkania online, które poświęcone będą kolejno: ekologii i rozwiązaniom ekologicznym w produktach; designowi i funkcjonalności oraz projektowaniu kuchni funkcjonalnej. Wydarzenie organizują marki Tubądzin, Grohe i Aqform.

Pierwsze spotkanie “Ekologia i rozwiązania ekologiczne w produktach” odbędzie się w środę 18 listopada o godzinie 13. W trakcie pierwszego spotkania goście rozmawiać będą o tym, jak wiedza architekta wpływa na proces rozwoju nowoczesnych rozwiązań oraz tworzenie nowych produktów. Drugie spotkanie “Design i funkcjonalność” dotyczyć będzie trendów w projektowaniu. Zaproszeni do panelu dyskusyjnego goście będą starali się ustalić, jak można najlepiej odpowiadać na potrzeby klientów. Drugi webinar odbędzie się 24 listopada o godzinie 13. Hasłem trzeciego spotkania jest “Projektowanie kuchni funkcjonalnej”, czyli jak połączyć piękno i funkcjonalność, by osiągnąć najlepszy efekt? Odpowiedzi poznamy już 26 listopada o godzinie 13.


Wśród zaproszonych prelegentów są:

  • Ewa Kryszkiewicz – Manager ds. rozwoju i współpracy z architektami, Tubądzin
  • Tomasz Smus – Architekt marki Tubądzin
  • Przemysław Filar – Manager regionalny, AQform
  • Cezary Kowalczyk – Dyrektor działu inwestycji, Grohe
  • Krzysztof Kulig – Product manager, Tubądzin

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wcześniej wystarczy wypełnić prosty formularz rejestracyjny, który jest dostępny na stronie Tubądzin Academy. Zapisz się na webinar klikając TUTAJ. Magazyn whiteMAD jest patronem medialnym wydarzenia.

Czytaj więcej: Architekt | Architektura | Wnętrza | Wydarzenia

źródło: materiały prasowe Tubądzin