Projektujesz? Rusza kolejne spotkanie z cyklu archiCZWARTEK

Najbliższy archiCZWARTEK odbędzie się 19 maja w Łodzi jako wydarzenie towarzyszące Łódź Design Festival. Tym razem spotkanie będzie poświęcone tematyce RE:generacji. Wydarzenie będzie transmitowane online na platformie archidesk.pl

ArchiCZWARTEK to cykliczne wydarzenie skierowane do architektów, architektów wnętrz oraz architektów krajobrazu. Za każdym razem jest to okazja do zdobycia wiedzy, poznania rozwiązań stosowanych w architekturze i designie.

Spotkania realizowane są dzięki platformie archiDESK, która stanowi narzędzie dla specjalistów z branży wyposażenia wnętrz: architektów, projektantów, dekoratorów, stylistów, home stagerów oraz architektów i projektantów krajobrazu. Co szczególnie cenne, organizatorzy udostępniają archiwalne nagrania wideo, dzięki czemu można się z nimi zapoznać również po zakończeniu wydarzenia. ArchiCZWARTKI odbywają się co dwa tygodnie, z przerwą w okresie wakacji. W bazie organizatora zarejestrowanych jest już ponad 10 tysięcy profesjonalistów branży.

ArchiCZWARTKI mają inspirować, edukować, pokazywać różne aspekty pracy projektanta i architekta. To potężna dawka wiedzy – podczas wykładów teoria zostaje zderzona z praktyką, a goście omawiają przykłady najciekawszych realizacji.

Wydarzenie rozpoczyna się “Spotkaniem na śniadanie”. To poranny cykl trwający od godziny 8 do godziny 11. Uczestnicy porannej rozmowy mogą poznać nowości produktowe i innowacyjne rozwiązania stosowane w architekturze. Kolejne rozmowy w ramach archiCZWARTKÓW odbywają się pod hasłami: “W świecie smart home”, “ZEwnętrza”, “Akademia Paradyż” oraz “Metr na Metr”. Każde z nich inspiruje, pozwala poznać najnowsze realizacje małych i dużych biur architektonicznych oraz trendy w branży. Podczas spotkań podejmowane są też zagadnienia dotyczące prowadzenia pracowni projektowych, marketingu, promocji czy dywersyfikacji działań. Oczywiście tematyka spotkań za każdym razem jest inna, dlatego warto sprawdzić aktualny plan na stronie www.archidesk.pl.


Spotkania organizowane są w różnych zakątkach Polski, w ten sposób organizatorzy ułatwiają rozmówcom dojazd na miejsce wydarzenia. Na miejscu uczestnicy mogą wziąć udział w sesji wizerunkowej, a przy okazji mogą zwiedzić lokalne zakłady produkcyjne partnerów i nawiązać kontakty biznesowe. Spotkania kończy smaczny akcent – “Wine and Design”, czyli wspólna kolacja. ArchiCZWARTEK zdecydowanie łączy i integruje ze sobą ludzi.

Wcześniej archiCZWARTKI były organizowane między innymi na terenie zakładu produkcyjnego Grupy Końskie, w Art_Inkubatorze w Łodzi, w salonie Internity Home przy ulicy Duchnickiej w Warszawie. Jednak najbliższe realizowane będzie w salonie firmowym Ceramiki Paradyż w Łodzi już 19 maja. Kolejne odbędzie się w Domotece w Warszawie (2 czerwca), a sezon zakońcy archiCZWARTEK w Kampusie Kreatywnym DesignNature w Sobolach (23 czerwca).

Szczegółowy plan łódzkiego archiCZWARTKU znajdziecie na stronie tego wydarzenia na Facebooku klikając TUTAJ. Aby uczestniczyć w spotkaniu i móc oglądać transmisję live wystarczy zarejestrować się na stronie www.archidesk.pl. Do zobaczenia w najbliższy czwartek!

PS gościem kwietniowego archiCZWARTKU był nasz redaktor naczelny Kamil Białas. Jego wystąpienie poświęcone było trendom w designie. Kamil Białas nie wskazywał konkretnych rozwiązań, ale zachęcał do porzucania trendów na rzecz wybierania ponadczasowych rozwiązań. Zapis jego rozmowy z Olgą Łosiak znajdziecie na stronie archidesk.pl

Czytaj też: archiDESK | Wydarzenia  | Architekt | Edukacja | Wnętrza | whiteMAD na Instagramie

źródło: materiały prasowe