Projektujesz? Ruszył cykl spotkań Arbiton dla Architektów

Arbiton, marka podłóg i akcesoriów podłogowych wspólnie z siecią Bel-Pol organizują cykliczne spotkania dla architektów. Wydarzenie odbędzie się w kilku miastach w Polsce. Pierwsze z nich jest za nami, ale to dopiero początek!

Wydarzenie skierowane jest do architektów wnętrz, ale z powodzeniem mogą w nim uczestniczyć studenci i osoby, które dopiero zbierają doświadczenie w branży. Spotkania poświęcone są podłogom. Ich uczestnicy mogą poznać aktualne i nadchodzące trendy, dowiedzieć się o właściwościach paneli i poznać korzyści płynące z wykorzystania produktów Arbiton, aby zdobytą wiedzę wykorzystać w swojej pracy. Spotkania zorganizowane będą w ośmiu miastach w Polsce. Pierwsze odbyło się w Lubinie. Kolejne zorganizowane zostaną w Bielanach Wrocławskich, Gdańsku, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Katowicach i Poznaniu.

We wszystkich spotkaniach uczestniczy Joanna Marciniak-Wróblewska prowadząca na YouTube kanał Green Canoe poświęcony wnętrzom. Podczas ostatniego w Lubinie opowiadała o budowie marki osobistej i podpowiadała, co zrobić, by osiągać zamierzony efekt. Uczestnicy zadawali też konkretne pytania dotyczące zastosowania podłóg winylowych we wnętrzach.

Kolejne spotkania poświęcone będą między innymi panelom winylowym o wzorze kultowej jodełki. Dowiemy się też, jakie panele winylowe wybrać do łazienek, aby były bezpieczne w wilgotnym otoczeniu. Wydarzenie odbędzie się w Bielanach Wrocławskich przy ulicy Czekoladowej 20 w poniedziałek 25 kwietnia 2022 roku.


Jednocześnie marka Arbiton i Bel-Pol ogłosiły konkurs dla projektantów wnętrz. Zadaniem konkursowym jest stworzenie projektu aranżacji dowolnego wnętrza, z uwzględnieniem co najmniej jednego produktu marki Arbiton. Zgłoszenia można przesyłać do końca października 2022 roku. Informację o konkursie oraz regulamin można znaleźć na stronie klikając TUTAJ.

Magazyn whiteMAD jest patronem medialnym cyklu spotkań Arbiton dla architektów.

Czytaj też: Wydarzenia  | Architekt | Drewno | Wnętrza | whiteMAD na Instagramie

źródło: Arbiton, Bel-Pol

Artykuł przygotowałem we współpracy z firmą Decora.