Prosty sposób na piękną sypialnię według architektów Loft Kolasiński

Jak zaaranżować sypialnię, aby służyła długie lata? Architekci z pracowni Loft Kolasiński postawili na naturalne materiały i meble, które najpierw zaprojektowali, a następnie zlecili ich produkcję lokalnym rzemieślnikom.

Opisywana sypialnia została urządzona w domu jednorodzinnym w Szczecinie. Jej powierzchnia to 22 m kw. Architekci z biura Loft Kolasiński z myślą o tym wnętrzu zaprojektowali meble oraz lampy. Szezlong i łóżko pochodzi z kolekcji Public Project, która mimo że powstała w 2015 roku do dziś świetnie wygląda. Wnętrze zdobią lampy Brazilian Punk oraz powstałe na potrzeby projektu stoliki, komoda i szafa. Wszystkie meble wykonane zostały z drewna dębowego.

Drewno jest ulubionym materiałem zespołu projektantów już od wielu lat. W tej szczecińskiej sypialni wszystkie produkty wykonane zostały z dębu wykończonego olejem. Każdy element kolekcji wytworzony jest ręcznie w Szczecinie we współpracy ze stolarzami, którzy używają tradycyjnych metod stolarskich. Ci ostatni nie mieli łatwego zadania – projekty były wymagające i skomplikowane w wykonaniu.

Loft Kolasiński


Decydując się na unikalne meble właściciele budynku zyskali pewność, że posiadają unikalne przedmioty, których trudno szukać w sklepach z wyposażeniem wnętrz.

Studio Loft Kolasiński trudni się przygotowywanie kompleksowych projektów wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych. Więcej ich realizacji znajdziecie klikając w link TUTAJ. A jeśli sam urządzasz swoje wnętrze sprawdź, jakie projekty unikalnych mebli przygotowali polscy projektanci. Ich zestawienie znajdziesz w naszym sklepie klikając TUTAJ.

Czytaj też: Wnętrza | Szczecin  | Drewno | whiteMAD na Instagramie

fot. Karolina Bąk