Przenośna lodówka na kółkach jak słynny Volkswagen.

Takie gadżety bardzo lubimy. Nie tylko przywołują miłe wspomnienia, ale także są praktyczne i sprawiają, że na twarzy samoistnie pojawia się uśmiech. Przed wami przenośna lodówka na kółkach inspirowana słynnym Volkswagenem T1, znanym jako ogórek. To gadżet, który zadowoli fanów motoryzacji i biwakowania. 

VW Cool Box to to przenośna lodówka na kółkach, która swoim kształtem ma przypominać słynny, a wręcz kultowy pojazd z niemieckiego koncernu samochodowego Volkswagen. Lodówka biwakowa inspirowana Volkswagenem T1 to jeden z ma pojemność wynoszącą nieco ponad 26 litrów, co sprawia, że jest naprawdę praktyczna, a do jej wnętrza ze spokojem zmieszczą się najpotrzebniejsze rzeczy.


Lodówka wyposażona została w cztery kółka o grubych gumowych oponach, które mają nie tylko nawiązywać do ikonicznego pojazdu, ale także mają ułatwiać poruszanie się po nierównych nawierzchniach, takich jak trawniki, czy ścieżki w parkach. Spod przedniej „maski” nietuzinkowego gadżetu wystaje rączka, dzięki której możemy ciągnąć lodówkę. Rączkę można szybko zdemontować i ukryć pod „podwoziem”, co ułatwia przechowywanie lodówki. Równie ważny jest fakt, że aby naładować lodówkę wystarczy standardowy kabel USB. Autorami VW Cool Box są projektanci z pracowni Board Masters. Lodówkę możecie kupić klikając TUTAJ. Ile kosztuje? Sporo! Cena za podstawową wersję VW Cool Box wynosi 299 funtów, czyli niemal 1500 złotych.

Czytaj też: Ciekawostki | Gadżety | Technologia | Motoryzacja | Podróże

źródło: Amazon