Przenosząc Góry. Polacy robią najpiękniejsze akwaria na świecie!

Akwaria w naszych domach często są tylko i wyłącznie zbiornikiem z wodą, w którym pływają znudzone rybki. Brak w nich oryginalnego i estetycznego wystroju, który pasowałbym do minimalistycznego wnętrza. Polacy udowodnili, że akwarium może być nie tylko domem dla pływających zwierzaków, ale również wspaniałą ozdobą domu. Poznajcie Aquaman NATURE STUDIO!

Tematem przewodnim dla grupy miłośników akwarystyki było hasło „przenosząc góry”. Ma to dwojakie znaczenie. Po pierwsze, ich celem jest dawanie klientom, jak największej satysfakcji oraz poczucia, że mają w domu coś wyjątkowego, niespotykanego w innych miejscach. Jednocześnie „wystrój” takiego akwarium oparty jest na niewielkich skałach i kamieniach, które wyglądają, jak prawdziwe, zatopione przed setkami lat góry porośnięte trawą i drzewami. Oczywiście wszystko w skali mikro.


Jak zaznaczają autorzy zbiorników, są one nie tylko ładne, ale również bardzo funkcjonalne i łatwe w utrzymaniu. Inwestor, który zdecyduje się na zakup takiego zbiornika nie będzie musiał poświęcać mu więcej czasu niż około 30 minut raz w miesiącu. W ich ofercie znaleźć można bardzo szeroką gamę podwodnych światów. Poczynając od niewielkich akwariów dla pojedynczych ryb, przez krewetkaria, na większych i wyspecjalizowanych zbiornikach kończąc. Kupujący otrzymuje dokładnie te same kamienie które są prezentowane na zdjęciach wraz z pełną dokumentacją, jak je ponownie ułożyć, by wyglądały tak samo jak w projekcie. Dzięki temu mamy gwarancję, że zakupiony przez nas wystrój, będzie wyglądał dokładnie tak, jak to zaplanowaliśmy. U Aquaman NATURE STUDIO można zakupić również projekt szyty na miarę, który będzie spełniał konkretne potrzeby klienta.