Ciemne tonacje połączone z neonami zabiorą dziecko w prywatny lot w kosmos

Przestrzeń otwarta na eksperymenty. Jak urządzić pokój dziecka na długie lata?

Pokój dziecka to wyjątkowa przestrzeń, która odzwierciedla pasje młodego człowieka i stanowi dla niego bezpieczne schronienie. To tutaj rodzą się pomysły na zabawy i skrywane są najcenniejsze skarby. Szukając inspiracji na urządzenie pokoju dziecka, warto zadbać o panującą w nim atmosferę. Taką, która będzie pobudzać wyobraźnię i pielęgnować chęć poznawania świata. W jej stworzeniu pomogą właściwie dobrane meble.  

Pójście do szkoły, poznanie nowych przyjaciół lub odnajdywanie kolejnych pasji – pokój dziecięcy warto przystosować do wyzwań, przed którymi każdego dnia staje nasza pociecha. Kolekcja modułowych mebli Young Users marki VOX pomoże zadbać o każdy, wpisany w proces dorastania aspekt, wspierając tym samym rozwój młodego umysłu i rozbudzając jego kreatywność. Biurka, regały, łóżka i półki pomogą w urządzeniu pokoju, w którym dziecko będzie chciało przebywać, bawić się i uczyć. A jeśli dodamy do całości neonowe oświetlenie, efekt będzie spełnieniem marzeń niejednego nastolatka.

Na każdy etap życia

Modułowe meble Young Users, niezależnie od wieku, pasji i charakteru młodego człowieka, dostosowują się do jego potrzeb. Dzięki nim możemy stworzyć przestrzeń dla każdego dziecka – tego z duszą artysty, sportowca czy naukowca. Young Users to kolekcja na lata. Zmienia się wraz z wiekiem dziecka, towarzysząc mu od najmłodszych lat, aż do nastoletnich. Wszystko dzięki systemowi wymiennych, metalowych nakładek, które pozwalają na bieżąco dostosowywać meble do kształtującej się osobowości. W ten sposób kolekcja spełnia oczekiwania nie tylko dziecka, ale i rodziców, którzy nie będą musieli kupować nowego wyposażenia pokoju, gdy ich maluch podrośnie.

Moduły Young Users można dopasować do układu każdego wnętrza – od poddasza ze skosami, po niewielki pokój dla rodzeństwa. Proces zestawiania i łączenia ze sobą różnych elementów przypomina budowanie z klocków, dzięki czemu dobra zabawa nie ominie także rodziców. Warto zaprosić do niej dziecko i pozwolić mu na zaaranżowanie własnego świata. Wymienne nakładki, wypełniacze i organizery są otwarte na eksperymenty i kreatywne poszukiwania. A sprytne rozwiązania zastosowane w kolekcji pozwolą w przyszłości zmienić wygląd bez konieczności wymieniania mebli. Young Users to komiksowe wzory, intensywne kolory, graficzne motywy, ale też stonowane odcienie szarości i drewniane dekory. Nowa odsłona to paleta neonowych kolorów – do wyboru mamy żółty, niebieski i różowy.

Czas na neon

Dzieciństwo to idealny moment na elektryzującą moc kolorów. Podczas urządzania pokoju dziecka można zabawić się paletą barw, która będzie oddziaływać na wyobraźnię i pobudzać do działania. A przecież dziecięca kreatywność nie zna granic. Biała baza pokoju przypomina czyste płótno. Łącząc ją z neonowymi kolorami, stworzymy przestrzeń, którą dziecko będzie chciało się pochwalić. Umieszczone w szafkach ledy sprawią, że pokój nabierze kolorów i to dokładnie tych, które właściciel w danej chwili lubi najbardziej. Podświetleniem półek można swobodnie sterować za pomocą bezprzewodowego pilota. Ale to nie koniec zabawy światłem. Do dyspozycji mamy również innowacyjny led RGB Twinkly Flex sterowany bezprzewodowo za pomocą telefonu. Możemy go układać w różne kształty i zawiesić we wskazanym przez dziecko miejscu – na przykład nad łóżkiem lub biurkiem.

Led RGB Twinkly Flex można układać w różne kształty – tak jak poniesie fantazja, a on rozbłyśnie kolorami: różowym, żółtym, zielonym, niebieskim lub czerwonym

Dziś miłośnik Star Wars, jutro astrofizyk

A co się stanie, jeśli wykorzystamy światła ledów w pokoju utrzymanym w ciemnych tonacjach? Nasze dziecko będzie mieć do dyspozycji swój mały, prywatny kosmos. A wtedy być może narodzą się marzenia o podróży na Marsa i chęć odkrywania wszechświata. Young Users powstało, aby wspierać nie tylko kreatywność, ale i rozwój dziecka, pomagając mu odpowiedzieć na pytanie „kim chcę być w przyszłości?”. W pokoju urządzonym z tą kolekcją, dziecko odnajdzie swoją drogę.

Z czarną bazą ledy stworzą ciekawy, nowoczesny efekt aranżacji. Neonowe, geometryczne wypełniacze zastosowane w regałach, pomogą wyeksponować zabawki, kolekcje figurek czy pamiątki z wakacji. W dodatku, ich obrzeża z jednej strony mają neonowy kolor, a z drugiej są czarne lub białe. Wystarczy więc obrócić wypełniacz, aby uzyskać monochromatyczną kompozycję.  Z kolei wymienne kolorowe nakładki rozjaśnią czarną bazę i pozwolą uzyskać stylistykę w klimacie Star Wars.

Maluchy lubią eksponować lub chować swoje skarby. Kredki, kolorowe notatki, a nawet pędzle do malowania ulubionych bohaterów potrzebują odpowiedniego miejsca. W nowym poręcznym organizerze od VOX bez problemu umieścimy i uporządkujemy rzeczy, z których najmłodsi korzystają każdego dnia. Z łatwością przeniesiemy go w dowolne miejsce – może do kuchni, gdzie mama będzie gotować, a maluch w tym czasie narysuje jej portret? Dokupując wkładki, samodzielnie podzielimy przestrzeń organizera według pomysłu najmłodszych. Czarny uniwersalny kolor będzie pasować do każdego pokoju, a neonowy żółty przyciągnie wzrok już od wejścia do pomieszczenia.

Świat dziecka pełen jest ukochanych gadżetów, takich jak słuchawki czy pady do gry. Ekspozytor Young Users pozwoli wydobyć na pierwszy plan ważne akcesoria w pokoju – wystarczy powiesić je na haczykach dołączonych do zestawu. W przegrodzie dziecko może umieścić m.in. ładowarki i dodatkowe kabelki.

Każde dziecko to inny świat, którego powstawanie wspiera marka VOX. Kolekcja modułowych mebli Young Users to jedno z licznych rozwiązań oferowanych najmłodszym użytkownikom. Więcej pomysłów i inspiracji na urządzenie pokoju dziecka znajdziemy w salonach VOX i na vox.pl.

źródło: materiały prasowe VOX

Czytaj też: Meble | Oświetlenie | Wnętrza | Mieszkanie | whiteMAD na Instagramie

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły