wieżowce międzyzdrojach

Przy plaży w Międzyzdrojach wyrosną dwa wieżowce. Wkrótce start budowy

Inwestycję realizuje szczeciński deweloper Siemaszko. Dwa wieżowce zbudowane zostaną przy plaży w Międzyzdrojach, ich wysokość wyniesie 112 metrów.

Wieżowce w Międzyzdrojach oferować będą 345 apartamentów. Deweloper właśnie dostał zgodę na ich budowę i określa inwestycję mianem “wizjonerskiego i ekskluzywnego projektu”. Budynki będą miały 112 metrów wysokości co przekłada się na 33 kondygnacje. Na szczycie otwarta zostanie kawiarnia dostępna dla wszystkich, z której rozpościerać ma się zapierający dech widok.

Budynki powstaną przy ulicy Promenady Gwiazd 5, we wschodniej części miasta. Większość powierzchni zajmą przestrzenie mieszkalne, ale pojawią się też atrakcje dla wszystkich – restauracje, kawiarnie, kompleks basenowy i spa. W kompleksie powstaną też sale konferencyjne. Atutem kompleksu będzie możliwość bezpośredniego wyjścia na plażę.

Przedsięwzięcie jest pionierskie i bardzo ekscytujące. Nie ma obaw, że inwestycja zniknie wśród innych podobnych, bo nic nie może się z nią równać w tej części wybrzeża. Zadbaliśmy, aby każdy apartament był ekskluzywny, a każdy gość i mieszkaniec miał widok na morze. To było wyzwanie, przed którym stanęli nasi architekci. Efekt ich pracy można już podziwiać na wizualizacji – tłumaczy Lesław Siemaszko.

wieżowce międzyzdrojach


Wieżowce w Międzyzdrojach będą najwyższymi w województwie zachodniopomorskim. Zbudowany w Szczecinie wieżowiec Hanza Tower ma “zaledwie” 100 metrów wysokości, a z iglicą 125 metrów.

Nowe wieżowce w Międzyzdrojach nie prześcigną za to gdyńskich Sea Tower i Olivia Star. Mają one kolejno 142 i 180 metrów wysokości. Jak podobają wam się wieżowce? Dajcie znać głosując w sondzie!

Jak oceniacie projekt wież? Hit czy kit? ;)

View Results

Loading ... Loading ...

Czytaj też: Wieżowiec | Ciekawostki| Podróże | Osiedle

źródło: materiały prasowe, Siemaszko