Psyjaciele – wyjątkowe akcesoria dla zwierząt od polskich projektantów

To przeciwieństwo niskiej jakości akcesoriów z sieciówek. Psyjaciele to polska marka, która angażuje rodzimych projektantów w tworzenie przedmiotów dla zwierząt. Przeglądamy ich genialne kolekcje.

W portfolio marki Psyjaciele.com dostępne są akcesoria dla psów i kotów. To między innymi legowiska, obroże, smycze, muszki dla psów i zabawki. Podobne akcesoria powstał dla kotów. Marka produkuje też akcesoria dla ludzi, w tym przypadku powstały między innymi torby i nerki. Psyjaciele to rodzinna marka założona przez Gośkę i Krzyśka, wielkich fanów czworonogów. Osobiście posiadają ich kilka. Paczka Psyjaciół składa się z dwóch szorstkowłosych „adopciaków” – Kiszki i Rupiecia i kota Trzebabieca.

Wszystkie nasze zwierzaki przeszły dużo w życiu – ale wystarczyło trochę miłości aby ponownie uwierzyły w człowieka i poczuły się szczęśliwe. Od wielu lat zajmujemy się marketingiem oraz reklamą i staramy się wspierać schroniska dla zwierząt w tym zakresie przygotowując np. kampanie 1 proc – mówią twórcy marki Psyjaciele.com.


Stworzenie brandu z akcesoriami dla zwierząt było ich wielkim marzeniem. Chcieli założyć markę, która nie tylko tworzy zabawne, nietypowe produkty najwyższej jakości, ale również pomaga psiakom, które jeszcze nie znalazły swojego domu. 

akcesoria dla zwierząt

Gośka i Krzysiek zaprosili do współpracy polskich artystów, rysowników i ilustratorów, tworząc niepowtarzalną kolekcję, której nie znajdziecie w popularnych sieciach sprzedaży. Wśród artystów, produkujących akcesoria Psyjaciele są między innymi Pola Augustynowicz, Aleksandra Morawiak, Daria Solak, Joanna Gębal, Weronika Tomasik, Jagoda Stączek, Lina Lark, Weronika Skierka, Natasza Kwiatkowska, Susie Hammer oraz Mary Zaleska.

Ogromnym plusem marki Psyjaciele jest podejście twórców do ekologii. Troskę o środowisko wykazują na każdym etapie produkcji. Nie używają folii, nie pakują paczek w stretch, używają tylko ekologicznych wypełnień i tektury z recyklingu.

Materiał wyprodukowany dla nas zużywamy do ostatniej niteczki wykorzystując go w sprytny sposób, a wszystkie metki i materiały produkujemy papierowe – dodają Gośka i Krzysiek.

Okazją do przygody jest też sama paczka, w której otrzymujemy zamówiony produkt. Duet Psyjaciele tak zaprojektował opakowania, aby mogły być wykorzystanie ponownie. Karton, w którym otrzymujemy zamówiony gadżet można ciąć, sklejać, wyginać, nadając mu nową formę i funkcję. Dlatego twórcy Psyjaciele zachęcają, by nie wyrzucać pudełka i na swojej stronie Psyjaciele.com zamieszczają instrukcję, jak można przerobić pudełko na sprytny pojemnik na przysmaki, łóżeczko dla pupila lub zabawkę. Sprytne i piękne!

Idea, która przyświeca twórcom marki Psyjaciele jest bliska redakcji magazynu whiteMAD. Dlatego zaprosiliśmy Gośkę i Krzyśka do współpracy z nami, promując ich produkty na naszej platformie wspierających polskich projektantów. Akcesoria od Psyjaciele.com znajdziecie już teraz na stronie www.sklep.whitemad.pl. Zobaczcie, co kreatywny duet przygotował dla waszych zwierzaków.

Czytaj też: Zwierzęta | Ciekawostki | Gadżety

akcesoria dla zwierząt

Zabawka Kość. Zobacz w naszym sklepie TUTAJ.


PsyjacieleKanapa – różne wzory. Zobacz w naszym sklepie TUTAJ.


Legowisko okrągła poducha. Zobacz w naszym sklepie TUTAJ.


akcesoria dla zwierząt

Bandanka – różne wzory. Zobacz w naszym sklepie TUTAJ.


Obroża – różne wzory. Zobacz w naszym sklepie TUTAJ.


PsyjacieleLegowisko – okrągła poducha, różne wzory. Zobacz w naszym sklepie TUTAJ.


akcesoria dla zwierząt

Smycz miejska – różne wzory. Zobacz w naszym sklepie TUTAJ.


źródło: Psyjaciele.com