PUMA TALENTS ROŚNIE W SIŁĘ! Do ekipy dołącza ukraińska artystka LUNA

Postać Luny idealnie wpasowuje się do nietuzinkowej ekipy PUMA Talents. Artystka pochodzi z Kijowa i jest obecnie jedną z najpopularniejszych artystek na Ukrainie i w Rosji – jej utwory osiągają milionowe odsłony!

Oryginalna twórczość Luny jest mieszanką klubowych syntezatorów, melancholijnych tekstów oraz dopracowanych efektów wizualnych. Co przede wszystkim da się wyczuć w jej piosenkach to duch wolności – który tak bardzo ceni sobie PUMA Talents. W ramach trzeciej odsłony, artystka szykuje wyjątkowy utwór w duecie z White 2115 – efekty ich współpracy usłyszmy już wkrótce! Jej przygoda z muzyką narodziła się w Los Angeles, jednak to silna więź z domem najbardziej inspirowała ją do tworzenia, dlatego postanowiła wrócić do Kijowa i tam się rozwijać. Luna dba nie tylko o jakość swojej muzyki, ale także o swój wizerunek, współpracując z ciekawymi nazwiskami świata mody. Dzięki swej oryginalności znakomicie odnajduje się wśród artystów należących do grona PUMA Talents.

PUMA Talents jest inicjatywą, poprzez którą marka wspiera działania młodych, zdolnych artystów sceny muzycznej. To już trzecia odłosna projektu marki PUMA, dzięki któremu młodzi muzycy znajdują przestrzeń do wspólnego tworzenia. W ostatnich miesiącach mieliśmy okazję poznać jej ambasadorów i zobaczyć efekty ich kreatywnej pracy. Wśród ambasadorów marki znalazło się wielu artystów młodej, polskiej sceny muzycznej. Ostatnio mieliśmy okazje podziwiać ich przy okazji teledysku Darii Zawiałow do piosenki “Czy ty słyszysz mnie?”. Obok artystki pojawili się Shafter i Ralph Kamiński.

Już wkrótce usłyszmy, co LUNA i WHITE 2115 przygotowali w ramach inicjatywy PUMA Talents. Obiecujemy, że jest na co czekać! Obserwujcie profil PUMA na Facebooku oraz Instagram artystki @kri_luna.

 

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły