QΠШ Robert Kupisz – Nowa kolekcja kurtek i kamizelek zimowych

QΠШ nie zwalnia tempa! Po sukcesie poprzednich kolekcji zimowych kurtek, kamizelek i płaszczy, marka QΠШ Robert Kupisz na sezon zima 2021/22 wprowadza do sprzedaży kolejną, autorską kolekcję zimowych okryć. Całość jest utrzymana w charakterystycznym dla marki stylu, który od niemal dziesięciu lat wyznacza kierunek polskiej sceny modowej, sukcesywnie wprowadzając połączenie nowoczesnego streetwear’u i oldchool’owego grunge’u na salony.

W kolekcji znajdziemy ikoniczne kamizelki z ozdobnymi zamkami oraz kurtki typu puffer – dwustronne i długie, o geometrycznych, przyciągających wzrok formach. Na szczególną uwagę każdego fana wszechstronnych ubrań zasługuje kurtka Detach – na pierwszy rzut oka długa, ale po odpięciu dolnego panelu zmienia się w swoją krótką wersję z pikowanym logo. Kolorystyka kolekcji to klasyka QΠШ: niezastąpiona czerń, szlachetna szarość, pudrowy róż i nieśmiertelne moro.


Jak mówi sam projektant, Robert Kupisz: „Większość ubrań, które projektuję od początku istnienia marki była utrzymana w stylistyce unisex. Zawsze wychodziłem z założenia, że to ubrania mają dopasowywać się do nas, a nie my do nich. Moje projekty są dla ludzi nieszablonowych, którzy lubią eksperymentować ze stylem. Często słyszę, że pary wzajemnie pożyczają sobie nasze ubrania bez względu na kolor czy rozmiar bo po prostu czują ten styl i o to mi zawsze chodziło.”

Wszystkie projekty wykonano w 100% z nylonu pochodzącego z recyklingu. Wypełnienie to niezastąpiony w zimie, wysokiej jakości puch z certyfikatem CFDIA (NON LIVE-PLUCKED PRODUCT GUARANTEE) – oznacza on, że puch jest produktem ubocznym przemysłu żywieniowego.

Kolekcję ilustrują zdjęcia Agaty Serge, współpracującej z QΠШ od kilku sezonów, uzupełnieniem jest hipnotyzujący film Pawła Grabowskiego z WOW Pictures.

Kolekcja jest już dostępna w przedsprzedaży w butiku internetowym QΠШ robertkupisz.com. Na przełomie października i listopada trafi do butików stacjonarnych, zarówno firmowych jak i partnerskich, o czym marka będzie informowała za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych i oczywiście newsletterem – jeśli wcześniej nie mieliście powodu, żeby się do niego zapisać, to ten jest wręcz idealny!

Zobacz również: Bluza | Moda | Kurtka | Projektant | Butik  | Kolekcja

 

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły