Radek Achramowicz i Anna Siedlecka. To oni stworzyli lampy marki PUFF-BUFF

Marka PUFF-BUFF ma już blisko 14 lat i kojarzona jest głównie ze świetlnymi konstelacjami powstającymi na bazie systemu BUBBLES. Oprócz słynnych bąbelków, w dorobku Anny Siedleckiej i Radka Achramowicza znajdują się inne, równie imponujące modele lamp.

Osadzona w estetyce lat 60-tych, lecz wykonana w nowoczesnej technologii – geometryczna forma lampy BIG PUFF pasuje zarówno do stylu nowoczesnego jak i klasycznego. Projekt jest minimalistyczny, oparty na prostych formach, złagodzonych dzięki technologii pneumatycznej. Dmuchany klosz w kolorze ciepłej bieli z matowym wykończeniem posiada krągłe kształty i miękkie fałdy a rozproszone, łagodne światło lampy, tworzy przyjazną atmosferę. Elastyczna, wypełniona powietrzem lampa BIG PUFF dostępna jest w wariancie stojącym lub wiszącym.

Twórcy podkreślają, że ich lampy doskonale odnajdą się w przestrzeni biurowej jak i w domu. W kolekcji BIG PUFF znajdują się również lampy zewnętrzne.

Kolejną pozycją jest BIG PINK – różowa, stojąca lampa z dużym elastycznym kloszem z PCW. To propozycja dla wielbicieli odważnych rozwiązań, lampa stanowi świetlne uzupełnienie nowoczesnych i chłodnych wnętrz. Trójnóg, który stanowi podstawę konstrukcji wykonany jest ze szczotkowanej stali nierdzewnej. Podobnie jak w przypadku lamp z serii BIG PUFF, również BIG PINK dostarczana jest w postaci płaskiej, do samodzielnego napompowania i złożenia.

Lampy BUBBLES od PUFF-BUFF stały się też elementem scenografii na premierze kolekcji wiosna – lato 2018 marki MMC Studio. Świetlne, bąbelkowe konstelacje bardzo dobrze komponowały się z kreacjami stworzonymi przez Ilonę Majer i Rafała Michalaka.

Bardzo cieszymy się, że nasze oświetlenie stało się częścią tego niezwykłego pokazu. Konstelacje BUBBLES świetnie wpisały się w charakter tego wydarzenia. Innowacyjne oświetlenie zagrało z unikalną modą tworzoną przez MMC, wzbudzając pozytywne emocje zgromadzonych gości – powiedział Radek Achramowicz.

W przestrzeni Studia Las, w której odbywał się pokaz, znalazły się świetlne konstelacje takie jak świecące parawany BUBBLES, kule STARLETTE, STAR, SUPERSTAR i MEGASTAR, a także plafony z najnowszej kolekcji HALF-STAR, HALF-SUPERSTAR i HALF-MEGASTAR.

Zdjęcia z pokazu MMC: Marek Makowski
Więcej na www.puff-buff.com