Reklama w serwisie whitemad.pl

Serwis whiteMAD.pl codziennie zasilany jest nowymi treściami, które prezentujemy w przyjemny dla czytelników sposób. Zarówno tekst jak i zdjęcia publikowane są na jednej stronie, z minimalną liczbą banerów reklamowych. 

[dropcap size=big]1[/dropcap]Reklama display: pokaż swój produkt czytelnikom naszego serwisu. Prześlij nam baner o dowolnym kształcie oraz wskaż miejsce, w którym go zamieścimy. Reklama emitowana może być na stronie głównej whiteMAD.pl oraz na wszystkich podstronach w domenie, w tym na stronach artykułowych. Istnieje ogromne pole możliwości. Nie masz pomysłu na baner? Nasz grafik zaprojektuje go dla ciebie!

[dropcap size=big]2[/dropcap]Artykuł sponsorowany: recenzja, wywiad lub autorski tekst? To skuteczna forma promocji, która pozwala w prosty sposób zaprezentować twój produkt, miejsce lub usługę. Wystarczy, że dostarczysz nam materiały tekstowe i graficzne. Na ich podstawie przygotujemy gotową publikację. Nasi klienci najczęściej wybierają tę formę promocji w wariancie abonamentu. Obejmuje on publikację 10 materiałów, średnio jednego miesięcznie.

[dropcap size=big]3[/dropcap]Artykuł sponsorowany premium: lubimy korzystać z możliwości, jakie daje internet. Artykuł sponsorowany premium to nie tylko autorski tekst przygotowany przez redakcję, ale także elementy interaktywne, takie jak: piny, mapy, zdjęcia 360, wideo… Korzystając z tych narzędzi łatwo przeniesiemy ruch na twoją stronę, na przykład do sklepu internetowego. Dodatkowym atutem wariantu premium jest możliwość promocji materiału w autorski sposób na naszym kanale w serwisie Instagram. Publikujemy tam InstaStories w unikalnej formie slajdów, na których prócz zdjęć opisujemy produkt, miejsce lub usługę.

[dropcap size=big]4[/dropcap]Abonament: myślisz o dłuższej i intensywniejszej kampanii? Wybierając abonament na publikowane treści zyskujesz gwarancję, że publikowane będą systematycznie w serwisie whiteMAD.pl. Najpopularniejsza opcja zakłada publikację 10 artykułów, po jednym w każdym miesiącu. W ramach abonamentu zyskujesz gwarancję promocji każdego z artykułów na naszym Facebooku oraz Instagramie, gdzie przygotujemy dla niego unikalne Insta Stories.

[dropcap size=big]5[/dropcap]Facebook: magazyn whiteMAD działa już ponad cztery lata. Przez ten czas zebrał grono wiernych fanów, których na Facebooku jest już ponad 90 tysięcy. To cenna baza świadomych użytkowników, dla których jakość produktów odgrywa bardzo ważną rolę. Fanpage whiteMAD na Facebooku to doskonałe miejsce, które wykorzystujemy do promocji sponsorowanych treści. Dodatkowo możemy tam zamieścić galerię zdjęć twojego produktu lub wideo. 

[dropcap size=big]6[/dropcap]Instagram: z tego serwisu korzysta już 8 milionów osób w Polsce (dane Gemius PBI, lipiec 2018 r.). Pokażemy twój produkt na na kanale whitemadmagazine w formie posta, galerii lub Insta Stories. Decydując się na taką formę promocji przygotujemy dla ciebie specjalne grafiki. Przykładowe możesz zobaczyć w naszych Insta Stories tutaj.

Zapraszamy do kontaktu:
Adam Zys
tel: 694 835 397
mail: adam.zys@whitemad.pl

<<WRÓĆ DO PRZEGLĄDANIA