rEVOLUTION, czyli premiera najnowszej kolekcji marki QПШ

W świecie potrzebującym zmian powstała kolekcja, która na nowo definiuje modę jako siłę przemieniającą, w której to, co nosimy na sobie, przestaje być zwykłym ubraniem, a staje się symbolem odrodzenia i ponownego odkrywania. Dołącz do rewolucji, w której zrównoważony rozwój, świadomość ekologiczna i rozwój osobisty zbiegają się w kalejdoskopie świadomego, optymistycznego i rozwiniętego projektowania.

Ubrania stają się symbolami zmian, odkrywania na nowo i nieograniczonych możliwości wyrażania siebie. „W sercu naszej kolekcji jest zaangażowanie w zrównoważony rozwój. Nasze ekologiczne, naturalne i pochodzące z recyklingu tkaniny są zobowiązaniem do odpowiedzialności za środowisko, za nas samych.” – mówi Marta B., projektantka. „Każdy element jest starannie dobrany i zaprojektowany – dwustronny lub taki, który można układać warstwowo i dowolnie przekształcać odpinając poszczególne elementy, dzięki czemu możesz bez wysiłku zmieniać swój styl. Konfigurowalne akcenty pozwalają wyrazić swoją indywidualność, dzięki czemu każda rzecz jest wyjątkowa.” – dodaje Marta.

rEvolution to nie tylko moda – chodzi o przemianę. Kolekcja niesie ze sobą przesłanie optymizmu, wezwanie do działania i symbol świadomego konsumpcjonizmu. W zabawny sposób nawiązuje do wywrotowości i psychodelii, za pomocą mistycznych symboli i znaków, które zapraszają Cię do wyruszenia w podróż osobistej ewolucji. Fantazyjne elementy i żywe akcenty dodają odrobiny optymizmu, tak potrzebnego nam wszystkim. rEvolution rezonuje dynamiczną energią zmian, potencjałem nowych możliwości i elektryzującym duchem lepszej przyszłości; rewolucja przemysłu i ewolucja samego siebie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez QΠШ rEVOLUTION (@robert_kupisz)

Kolekcja rEVOLUTION to pierwsza kolekcja, którą dla marki QПШ przygotowała Marta B. Polka, wychowana i wykształcona w Wielkiej Brytanii, od 20 lat mieszkająca i kreująca w Nowym Jorku. W sercu ikonicznego miasta mody stworzyła kolekcję, która tchnęła w markę QПШ nową energię, a w której nasze DNA pozostało niezmienione i jest wyczuwalne w każdym elemencie.

„Współpraca z tak utalentowaną projektantką, która na co dzień pracuje z największymi globalnymi markami a podjęła decyzję o współpracy z marką QПШ to dla nas ogromne wyróżnienie.” – mówi Anna Borowska, współwłaścicielka marki QПШ.

W świat modowej rEVOLUCJI oraz tętniącego życiem miasta zabrała nas utalentowana fotografka młodego pokolenia, Dorota Szulc. Połączyła kolekcję i jej unikalny design z żywym rock’n’rollem inspirowanym wyrazistym stylem miasta. Jej zdjęcia absolutnie oddają charakter kolekcji i unikalność projektu. Film promujący kampanię kolekcji rEVOLUTION przygotował Paweł Grabowski z WOW Pictures.

Cieszymy się, że ta wyjątkowa kolekcja już od dziś będzie mogła zaistnieć na ulicach miast!

Join the rEVOLUTION

Materiał partnera

Zobacz również: Edytorial | Moda | ProjektantNowa kolekcja | Fotografia

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły