Rihanna zaprojektowała okulary dla domu mody DIOR

Produkty sygnowane znanymi nazwiskami to prawdziwa żyła złota. Wiedzą o tym doskonale marki odzieżowe oraz domy mody, które cały czas prześcigają się w zaskakiwaniu nas coraz to nowszymi kolaboracjami.

Tym razem Dior do zaprojektowania limitowanej kolekcji okularów zaprosił Rihannę, która jest również ambasadorką tej marki. Przy projekcie piosenkarka czerpała inspiracje z popularnego w latach 60. serialu Star Trek i występującego w nim bohatera Geordiego La Forge .

Zawsze miałam obsesję na punkcie jego okularów, więc kiedy pojechałam do siedziby Diora i zobaczyłam wszystkie materiały, którymi mogłam się bawić, wszystko nagle złożyło się w jedną całość – wyjaśnia w oficjalnym oświadczeniu.

Ostatecznie zaprojektowany został jeden model, jednak występować będzie w kilku wersjach kolorystycznych między innymi w srebrnej, zielonej, niebieskiej i różowej. W sprzedaży pojawi się również model wykonany z 24-karatowego złota, za który trzeba będzie zapłacić prawie dwa tysiące dolarów! Kolekcja z uwagi na swoją limitowaną edycję dostępna będzie wyłącznie w wybranych, stacjonarnych butikach Dior.