Rodzinny apartament w dużym mieście. Widoku z okna możemy zazdrościć

W mieście Kaohsiung w Tajwanie znajduje się główny port handlowy kraju. W tym też mieście swoje wymarzone mieszkanie postanowiła urządzić para młodych ludzi, dla których najważniejsze znaczenie ma zachowanie balansu między życiem zawodowym a częścią prywatną.

Wnętrze apartamentu zaprojektowali architekci z pracowni HAU Design. Mieszkanie ma ponad 120 m kw. i składa się z otwartego salonu połączonego z kuchnią i jadalnią, dwóch sypialni z łazienkami, gabinetu oraz garderoby.

Architekci chcieli stworzyć wnętrze, które połączy dwa odmienne światy właścicieli. Z jednej strony mieszkanie miało być nowoczesne i urządzone zgodne z najnowszymi trendami z drugiej natomiast być ciepłe i rodzinne. Dlatego też w całym założeniu przeplatają się dwa główne motywy jakim jest beton i kolor błękitny. Wnętrze ocieplono drewnianymi elementami, które można dostrzec niemal w każdym pomieszczeniu. Jednak głównym elementem mieszkania jest to… co znajduje się poza nim. Genialną panoramę na centrum miasta można podziwiać tutaj całymi godzinami!