Rośliny na emeryturze. Pracowały w biurach i urzędach, teraz możesz je adoptować za grosze!

Świetna inicjatywa prosto z warszawskiego Żoliborza. Zielony Weteran to akcja, która polega na wymianie oraz zakupie za śmiesznie niskie ceny roślin, które niegdyś zdobiły biura korporacji, urzędy, szkoły, czy banki.

Akcja Zielony Weteran, którą zainicjowana zastała przez Florabo to wyjątkowo ciekawa i pożyteczna akcja. O co w niej chodzi? Idea jest wyjątkowo prosta! Zespół miłośników roślin z Florabo zaproponował warszawskim biurom, urzędom, bankom i innym tego typu placówkom, aby oddali swoich zielonych, biurowych przyjaciół pod opiekę Florabo, a Ci dadzą im drugie życie i znajdą im nowy dom.


Tak o projekcie mówią przedstawiciele Florabo: 

Z wielu pomieszczeń biurowych na terenie całej Polski w ramach naszej gwarancji pielęgnacyjnej na nasze aranżacje roślinne wymieniamy roślinność “wysłużoną” na nową, świeżo zamówioną u hodowców. Rośliny zabrane z biur zwozimy do naszej pracowni, gdzie obdarzamy je opieką i dostają “drugie życie”. To właśnie dla tych roślin zrodził się pomysł Akcji Weteran. To szansa dla wspaniałych roślin, aby znaleźć troskliwych opiekunów, którzy znajdą dla nich czas i serce. W niskiej cenie można kupić zdrową, okazałą roślinę, która właśnie przechodzi na emeryturę po wymagającej pracy w warszawskich biurowcach. 

Rośliny będzie można wymieniać, a także kupować po okazyjnych cenach podczas targu śniadaniowego, który odbędzie się 5, 12, 19 i 26 października przy ul. aleja Wojska Polskiego 4 na warszawskim Żoliborzu.

Więcej szczegółów akcji znajdziecie klikając tutaj : Zielony Weteran 

źródło: www.facebook.com/www.florabo.eu/