Carrefour Polska ogłasza, że zamraża ceny 150 podstawowych produktów. To decyzja spowodowana rosnącą inflacją i podnoszeniem cen przez producentów w dobie koronawirusa.

O Carrefour Polska pisaliśmy w styczniu, kiedy to sieć zdecydowała się wprowadzić bawełniane worki na warzywa i owoce i zarazem wycofać jednorazowe z plastiku (czytaj o tym tutaj). Teraz marka punktuje informacją, że nie będzie podnosić cen 150 produktów marki własnej. W ten sposób Carrefour daje gwarancję że klienci kupią produkty codziennego użytku w stałej, niezmiennej cenie. To odpowiedź sieci na bieżącą sytuację związaną z epidemią wywołaną przez koronawirusa, a także na niepokojące informacje o przyspieszeniu wzrostu inflacji. Wśród produktów, których ceny nie wzrosną są między innymi kasze, mąka, cukier, nabiał i artykuły higieniczne.

Bezpieczeństwo oraz komfort zakupowy naszych klientów w tym trudnym okresie są dla nas najwyższym celem. Dlatego równolegle z wdrażaniem zaleceń służb sanitarnych i rządowych, uruchomiliśmy we wszystkich formatach naszych sklepów gwarancję stałych cen na najpotrzebniejszych produktów codziennego użytku – mówi Marek Lipka, Dyrektor Handlowy Carrefour Polska.

Carrefour ceny

Ta gwarancja obejmuje wszystkie hipermarkety i supermarkety Carrefour, sklep internetowy, a także sklepy w formacie convenience, czyli takich które należą do partnerów franczyzowych Carrefour Polska.

Czytaj też: Bawełniane woreczki w sklepach Carrefour | Sklep | Ekologia | Ciekawostki

Carrefour ceny

W sieci Carrefour ceny 150 produktów zostały zamrożone.

źródło: materiały prasowe Carrefour Polska