Rośnie najwyższy apartamentowiec na świecie. Ceny apartamentów po prostu powalają!

To będzie nie tylko najwyższy apartamentowiec w Nowym Jorku, ale również na całym świecie. Firma odpowiedzialna za jego projekt znana jest między innymi z obiektu Jeddah Tower, który powstanie w Arabii Saudyjskiej i będzie mierzył równe 1000 metrów.

Nowojorski wieżowiec powstanie w tzw. Billionaires Row, czyli miejscu znanym z ultraluksusowych apartamentowców, gdzie mieszkają najbogatsi. Central Park Tower, bo tak będzie nazywać się wysokościowiec, mierzyć będzie 472 metry wysokości i powstanie przy samym Central Parku, od którego pochodzi jego nazwa.


Trudno wymienić wszystkie udogodnienia czekające na przyszłych mieszkańców. Poza najwyższej klasy sklepami, restauracjami, czy centrami fitness powstanie w nim również kryty basen, korty do tenisa, tarasy widokowe, a także ekskluzywne butiki i showroom’y oraz kluby. Dla najmłodszych powstaną przedszkola i szkoły. Już tera wiemy, że w wieżowcu powstanie specjalnie zaprojektowany penthouse, który znajdzie się na 100 piętrze. Jego cena … 95 milionów dolarów, co w przeliczeniu na złotówki daje niewiarygodną kwotę ponad 400 milionów!

 

 

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły