Rynek nieruchomości. Jak i kiedy inwestować? Wkrótce start konferencji

Zbliża się konferencja „Rynek nieruchomości. Jak i kiedy inwestować?”. Goście wydarzenia będą mogli poznać trendy rynku inwestycji w nieruchomości w Polsce i w Europie, poznają obecną kondycję rynku oraz dowiedzą się, jak rynek nieruchomości mieszkaniowych może wyglądać w najbliższych miesiącach.

Organizatorem konferencji jest Investmart – platforma, która zaczyna podbijać rynek nieruchomości poprzez wspieranie inwestorów. Investmart zajmuje się wszystkim, co dotyczy zakupu. Eksperci Investmart zbierają informacje o projektach deweloperskich, oferują klientom mieszkania, dokonują za klientów wszystkich formalności, nadzorują budowę, zlecają prace wykończeniowe a następnie wynajmują mieszkania dostarczając właścicielom mieszkania wpływy. Klienci nie muszą się więc niczym przejmować – to Investmart przejmuje na siebie kompleksową obsługę inwestycji w nieruchomości mieszkaniowe.

Podczas warszawskiego wydarzenia poruszone zostaną między innymi merytoryczne kwestie w podejściu do metod analizy inwestycji. Wskazane zostaną najlepsze lokalizacje inwestycyjne, a goście będą mogli dowiedzieć się, jakie zmiany są kluczowe dla całego sektora.

Konferencja jest też doskonałą okazją dla osób, które dopiero poznają rynek inwestycyjny oraz zasady, którymi rządzi się ta branża.

Uczestnicy konferencji będą mogli wysłuchać wystąpienia CEO Investmart – Pelega Davidovitza. Prezes firmy wykształcenie zdobył na Uniwersytecie w Tel Awiwie, a staż odbył w Sądzie Najwyższym Izraela. Założyciel platformy Investmart jest wykładowcą w Akademickim Centrum Prawa i Nauki, pracował w dziale nieruchomości w firmie prawniczej Herzog, Fox & Ne’eman.

Agenda wydarzenia:

  • Motywy inwestowania: wolność finansowa
  • Alternatywne sposoby oceny inwestycji w nieruchomości mieszkaniowe
  • Jak dokonać analizy runku nieruchomości?
  • Jak dokonać analizy inwestycji? Narzędzia przeznaczone dla każdego inwestora

Wydarzenie odbędzie się 14 stycznia 2020 r. W gmachu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (budynek C, aula II). Więcej informacji o Investmart można znaleźć na stronie: www.goinvestmart.com. Link do wydarzenia na Facebooku znajdziecie klikając tutaj.