Samochód dla ludzi przyszłości. Volkswagen pokazuje nowy model.

Targi Motoryzacyjne w Genewie to gratka dla każdego maniaka samochodów. W tym roku, na ustach odwiedzających nie znalazły się najdroższe i najbardziej ekskluzywne pojazdy, a te przeznaczone dla szerszego grona odbiorców. Dlaczego? Sprawdźcie!

Nowa propozycja od koncernu Volkswagen zakłada stworzenie elektrycznego samochodu, którego cena będzie przystępna dla wielu. Co prawda, koncern zaznacza, że będzie to jedna z droższych pozycji w katalogu producenta, jednak cena nie będzie zaporowa.  Nowy model nazywany roboczo I.D. VIZZION zachwycił krytyków nie tylko swoim estetycznym, futurystycznym designem, ale również osiągami, które w porównaniu z innymi samochodami elektrycznymi tej klasy są po prostu świetne.

Pojazd ma pojawić się w salonach już w 2020 roku, co ma sprawić gigantyczną rewolucję na drogach. A wszystko to dla naszego komfortu i miłości do środowiska. Co jest jednak największym wyróżnikiem?
Z pewnością fakt, że te pojazdy między 2025, a 2030 maja pojawiać się wraz z wyposażeniem, które pozwoli na autonomiczną jazdę.