Skoda Atelier Superb by Tomasz Ossoliński

Tomasz Ossoliński to jeden z najbardziej znanych i cenionych projektantów oraz krawców w Polsce. Od niemal dwóch dekad szyje skrojone na miarę garnitury z najwyższej jakości materiałów.

Projektanci nowej Skody Superb nie mieli wątpliwości kto najlepiej poradzi sobie z zadaniem zaprojektowania wnętrza pojazdu. Celem było wykorzystanie wysokiej jakości tkanin, nienaganna precyzja oraz perfekcyjna konstrukcja czyli wszystko to, co charakteryzuje ubrania Tomasza Ossolińskiego.

Ludzie chcą i potrzebują rzeczy coraz bardziej zindywidualizowanych, dostosowanych do ich potrzeb, idealnie dopasowanych – mówi projektant.

Słowa projektanta dopełnia producent, który uważa, że z samochodem powinno być jak z dobrym garniturem, trzeba się w nim czuć pewnie i komfortowo. Nie bez znaczenia jest tu również nawiązanie do klasy i elegancji garniturów. Taka bowiem jest właśnie nowa Skoda Superb.

Wnętrze samochodu praktycznie całkowicie zostało pokryte najwyższej jakości skórą. Siedziska wzbogacono o ciekawy, nawiązujący do kultury Podhala wzór, nadający wysublimowanego, eleganckiego charakteru oraz formy. Słupki oraz podsufitkę wykończono delikatnym zamszem. Nam jednak najbardziej przypadła do gustu kierownica. Widać na niej ogromną dbałość o szczegóły i jakość wykonania, tak dobrze nam znaną z produktów Tomasza Ossolińskiego, całość perfekcyjnie dopełnia wstawka z naturalnego drewna. Dla nas pomysł na kolaborację marki z projektantem jest strzałem w dziesiątkę. Brawo Skoda!