Slow Space by PUMA. Po Warszawie przyszedł czas na Kraków

Slow Space by PUMA to przestrzeń, która w zeszłym roku z ogromnym sukcesem podbiła serca warszawiaków. Projekt powstał z myślą o jakościowym, wartościowym, ale także rozwijającym dbaniu o siebie na wielu poziomach. Jego druga, wiosenna edycja rozpocznie się już 8 maja i potrwa do 4 czerwca. Tym razem spotkamy się w Krakowie przy ulicy Solnej 1 (Plac Bohaterów Getta), gdzie przez cztery kolejne tygodnie odbywać się będą warsztaty grupowe, indywidualne konsultacje ze specjalistami, zajęcia jogi, pilatesu, treningi funkcjonalne oraz dni otwarte.

Slow Space by PUMA to inicjatywa Oli Kwiatkowskiej, twórczyni projektu Slow Living Poland, we współpracy z marką PUMA. Wiosenne spotkania w krakowskiej przestrzeni to świetna okazja, żeby zgłębić tematy związane z harmonią, równowagą i przede wszystkim, żeby holistycznie zadbać o siebie.

Strefa będzie funkcjonować przez cały miesiąc. Zajęcia w ramach każdego tygodnia dedykowane będą takim hasłom jak: „obfitość”, „przebudzenie”, harmonia” i „minimalizm”.

Wiosna to czas równowagi i spokoju. Taki też będzie cały maj w Slow Space by PUMA. Inspirujący i niespieszny w gronie najlepszych ekspertek, trenerek oraz nauczycielek jogi. Za sekcję jogową odpowiadają: Magda Janik, Maria Prokop, ola Kwiatkowska, Paulina Kołodziejska oraz Agnieszka Ochałek. Pojawią się również zajęcia z pilatesu z Angeliką Mirek i Dagmarą Syprzak oraz trening stability & mobility z Pauliną Jopek. Wtorki i czwartki to dni poświęcone na indywidualne spotkania ze specjalistami: dietetyczką – Anią Regułą, fizjoterapeutką – Kasią Radochońską, refleksolożką – Karoliną Tkacz oraz z konsultantką ajurwedyjską – Marią Pronobis.

Weekendy upłyną pod znakiem warsztatów, które poprowadzą: psycholożka – Marta Niedźwiecka, psychoterapeutka – Ania Cyklińska, projektantka produktu i przestrzeni – dr Joanna Jurga, beauty coach –Aleksandra Knaflewska (Na Temat Piękna), nauczycielka jogi i oddechu – Maria Prokop oraz szef kuchni – Dominika Wójcik. Weekendy to również 2 dni otwarte (13 i 27 maja), które będą świetną okazją na odwiedzenie strefy oraz dołączenia do wykładów wokół tematów obfitości i harmonii, które poprowadzą Marta Niedźwiecka oraz Ania Cyklińska.


PUMA jako główny partner wydarzenia od dawna, za pośrednictwem różnorodnych kampanii oraz współprac z inspirującymi ambasadorkami, wspiera działania kobiet na całym świecie, budując w nich pewność siebie oraz zachęcając do podejmowania kolejnych kroków w drodze po swoją lepszą przeszłość. Marka wspiera większość zajęć, które odbędą się w przestrzeni – od treningów poprzez warsztaty, aż po spotkania indywidualne z ekspertami. Te ostatnie nawiązują do CSR-owych działań PUMA z poprzednich lat, kiedy to w ramach jednej z kampanii marka rozdała ponad 500 godzin konsultacji z psychologiem, budując świadomość związaną ze zdrowiem psychicznym oraz prezentując narzędzia, które mogą być pomocne w trudniejszych sytuacjach.

O nawodnienie uczestników zadba Nałęczowianka, która nie tylko organizuje warsztaty o recyklingu pod hasłem “Jeśli nie NAŁ to kiedy?!”, ale też zapewni napoje funkcjonalne Nał+ na bazie wody mineralnej nie zawierające cukru, konserwantów ani sztucznych barwników. Każdy z pięciu rodzajów Nał+ ma inny owocowy smak i specjalnie dobrane witaminy lub składniki mineralne i jest zapakowany w butelkę pochodzącą w 100% z plastiku z recyklingu.

Partnerem pielęgnacyjnym wiosennej edycji została Alba1913. W przestrzeni zapoznać będzie się można z harmonijnymi aromatami stworzonymi zgodnie z recepturami marki, które wynikają z połączenia aptekarskiej dokładności i rodzinnej tradycji zielarskiej. W ramach programu pojawi się również warsztat z aromaterapii, który poprowadzi Łukasz Rychlicki.

Przestrzeń funkcjonować będzie między 8 maja a 4 czerwca przy ulicy Solnej 1 (Plac Bohaterów Getta). Udział w zajęciach będzie mógł wziąć każdy, kto dokona zapisu za pośrednictwem formularza umieszczonego na stronie www.slowspacebypuma.pl. Warunkiem wstępu jest uiszczenie symbolicznej kwoty w wysokości 20 PLN. Dochód wesprze działania lokalnej Fundacji “Autonomia”.

Pierwsza pula biletów pojawi się na stronie 28 kwietnia. Chcąc być na bieżąco z tematem, warto śledzić kanały social media ekspertek i trenerek oraz Slow Living Poland. Więcej informacji o projekcie oraz formularz zapisów dostępny będzie na stronie: www.slowspacebypuma.pl.

Sięgnij po energię wiosny i spotkaj się z nami w Krakowie, podczas drugiej edycji SLOW SPACE by PUMA.

Zobacz również: Moda | Wydarzenia  | Kraków

 

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły