Sony zaprezentowało Xperia Touch – projektor XXI wieku

Ściany, podłogi, blaty stołów czy kuchenek mogą stać się teraz interaktywnymi ekranami. Wszystko za sprawą nowego projektora Sony – Xperia Touch. Produkt zrobił na nas wielkie wrażenie, sprawdźcie dlaczego.

Co sprawia, że Sony Xperia Touch jest tak dobry? Z pewnością jakość i szeroka gamą zastosowań. Projektor potrafi zmienić każdą płaską powierzchnię w 23-calowy ekran, który działa na nasz dotyk. Dodatkowo rzutnik wyświetla obraz w jakości Full HD. Kamera, która odpowiada za czytanie naszych ruchów i miejsc dotyku, działa z prędkością 60 klatek na sekundę, co sprawia, że korzystanie z urządzenia jest szybkie i praktyczne.

Pomysłów na korzystanie z Xperia Touch jest mnóstwo. Poczynając od wykorzystania go jako przenośną klawiaturę, jako książkę kucharską, której nie zabrudzimy podczas gotowania, czy po prostu jako element zabawy dla najmłodszych. Z resztą co tu dużo mówić. Możliwości projektora sprawdzicie na poniższym filmiku. Produkt dostępny będzie w salonach Sony od wiosny 2017 roku. Są minusy? My widzimy jeden, a konkretnie to cenę. Xperia będzie kosztować 1499$ na amerykańskim rynku, na razie nie wiemy ile w Polsce.