Soundbary Samsung

Soundbary Samsung z S-serii debiutują na polskim rynku

Do sprzedaży w Polsce trafiły właśnie soundbary Samsung z serii S. To kompaktowe urządzenia, które charakteryzuje minimalistyczny design i które z powodzeniem mogą pełnić funkcję centrum muzycznej rozrywki w domu. Soundbary wyróżniają się kompaktową jednoelementową konstrukcją, perfekcyjnym wykonaniem oraz Bocznym Głośnikiem Tubowym, dzięki któremu bogate brzmienie wypełni całe pomieszczenie. Już teraz można je kupić w ramach wyjątkowej promocji.

Nowe soundbary z serii S – S60T i S61T – to kolejna tegoroczna propozycja firmy Samsung, która powstała z myślą o zapewnieniu doskonałego dźwięku przestrzennego. Dzięki połączeniu Bocznych Głośników Tubowych z technologią Samsung Acoustic Beam, widzowie będą mogli doświadczyć brzmienia, które otoczy ich ze wszystkich stron. Konstrukcja tuby ma wiele otworów, a każdy z nich działa jak pojedynczy głośnik, generując panoramiczne efekty dźwiękowe. Dzięki temu gracze czy miłośnicy filmów będą mogli poczuć się jak uczestnicy wydarzeń na ekranie.

Wizytówką soundbarów z serii S jest ich jednobryłowa konstrukcja zaprojektowana zgodnie z koncepcją All-In-One. Cztery wbudowane głośniki (dwa nisko- i dwa wysokotonowe) zapewnią mocny bas i wyrazisty dźwięk bez dodatkowych wzmacniaczy. Minimalistyczna konstrukcja pozwoli cieszyć się pełnym i naturalnym dźwiękiem z dowolnego miejsca w pomieszczeniu.

Soundbary Samsung


Soundbary S60T i S61T to także ponadczasowe wzornictwo. Wykorzystują najlepszej jakości tkaniny zaprojektowane przez firmę Kvadrat, które łączą piękno wizualne z wytrzymałością. Tekstura i zaokrąglone formy podkreślają wyjątkową estetykę urządzeń, a także przestrzeni w której się znajdują. Perfekcyjne wykonanie harmonizuje z dźwiękiem, zapewniając jeszcze większy komfort użytkowania.

Nie zabrakło także udogodnień dla prawdziwych melomanów. O optymalne ustawienia zadba Tryb Muzyczny, który pozwoli się cieszyć muzyką tak, jak chcieli tego twórcy. Innymi słowy umożliwia łatwe połączenie urządzenia mobilnego z soundbarem, dzięki czemu może rozpoznać i optymalizować odtwarzane treści. Za sprawą tej funkcji można usiąść wygodnie w fotelu i posłuchać ulubionej playlisty, od razu ciesząc się najlepszej jakości dźwiękiem.

Modele S60T i S61T mają wbudowane głośniki niskotonowe, ale jeśli zapragniemy cieszyć się jeszcze głębszym basem do soundbara możemy bez problemu podłączyć dodatkowy subwoofer. Zapewni to funkcja Gotowy na Bezprzewodową Głębię Basu, która pozwoli podłączyć subwoofer bez zbędnej plątaniny kabli. Opcjonalnie można dokupić także zestaw bezprzewodowych głośników przestrzennych, który pozwoli stworzyć systemu dźwięku na miarę kina domowego. Soundbar S61T występuje w srebrnym, a S60T – w czarnym kolorze.

Czytaj też: Technologia | Detal | Minimalizm | Gadżety

źródło: materiały prasowe Samsung