Raumplus

Sposoby marki Raumplus na dobrze zorganizowaną przestrzeń

Raumplus znaczy więcej przestrzeni! I to nie tylko w szafie i garderobie, ale w całym domu. Marka o przechowywaniu rzeczy i sprytnym dzieleniu wnętrz wie na prawdę wszystko.

Systemy Raumplus są przemyślane w najdrobniejszych szczegółach, tak by uzyskać maksymalną ergonomię szafy lub garderoby. Tworząc je projektanci marki przeanalizowali wszystkie potrzeby i nawyki ludzi związane z przechowywaniem ubrań oraz akcesoriów. W efekcie powstały modele, które zaskakują praktycznymi patentami. Wśród wielu udogodnień znajdziemy wysuwane półki i wieszaki na spodnie, ustawione pod kątem półki na buty, czy zainstalowane wysoko wieszaki z pantografem, które łatwo obniżymy. Zamawiane na wymiar meble zawsze będą idealnie dopasowane do każdej przestrzeni, nawet tych trudnych jak skosy czy narożniki.  

Szafy i garderoby Raumplus projektowane są w zgodzie z najnowszymi trendami w urządzaniu wnętrz. W odpowiedzi na popularność drzwi uchylnych marka wprowadziła do nich luksusowe wykończenia ze skóry oraz spieków ceramicznych imitujących kamień. Natomiast zwolennicy modnych garderób-witryn znajdą do wyboru kilka rodzajów drzwi przesuwnych i uchylnych. Ich transparentne fronty i wewnętrzne oświetlenie pozwolą szybko zlokalizować poszukiwane rzeczy i pięknie wyeksponują sam mebel. Raumplus


Współczesne mieszkania najczęściej mają otwarty plan. Miejsce oddzielnych pomieszczeń zajęły strefy: kuchenna, jadalniana czy wypoczynkowa. Wszystkie wzajemnie się przenikają, co daje poczucie większej przestrzeni. Niekiedy jednak musimy z niej wydzielić kuchnię by zapachy się nie roznosiły, gabinet by móc w skupieniu popracować czy sypialnie dla większej intymności. I tu z pomocą przychodzą systemy szklanych ścianek i drzwi Raumplus. Szklane tafle wydzielają dowolne pomieszczania a jednocześnie nie pozbawiają wnętrza poczucia przestronności. A jeżeli chcemy się czasowo odizolować, to wystarczy karnisz z tkaniną.

Raumplus odpowiada na wszystkie potrzeby praktycznego i efektownego zorganizowania przestrzeni. Od niewielkich szaf, przez garderoby walk-in, aż po nowoczesne drzwi wewnętrzne i rozwiązania do oddzielania pomieszczeń szklanymi ściankami. Nowości marki Raumplus najlepiej śledzić na profilu marki na Facebooku (TUTAJ) oraz Instagramie (TUTAJ).

Czytaj więcej: Wnętrza | Meble | Szkło | Mieszkanie | Biuro

 

źródło: materiały prasowe Raumplus www.raumplus.pl