Sprytne i skromne biurko od Anny Miszko. Jest idealne, dla lubiących porządek


Biurko Reverse desk zaprojektowała Anna Miszko. Młoda projektantka chciała stworzyć minimalistyczny mebel do pracy, który będzie w jak najlepszym stopniu odpowiadał potrzebom użytkowników.

Reverse desk to projekt biurka, wyposażonego w asymetrycznie umieszczoną szufladę. Tę ostatnią projektantka umieściła z prawej strony. Ma to zapewniać łatwiejszy dostęp do przechowywania najpotrzebniejszych przedmiotów. Z drugiej, lewej strony znalazła się metalowa, regulowana podstawka, która została zaprojektowana w celu uzyskania większej powierzchni użytkowej stołu.

Metalowa taca ma czarny kolor. Można na niej odkładać wszystko, czego akurat do pracy nie potrzebujemy: notatki, telefon czy klucze. Prototyp mebla wykonany został z naturalnego drewna jesionowego oraz z rurki stalowej malowanej proszkowo. Pomimo asymetrycznej formy całość utrzymana jest w minimalistyczne i harmonijnej stylistyce.

Niedawno opisywaliśmy inny projekt Anny Mieszko. Projektantka zaprojektowała krzesło, które nie służy wyłącznie do siedzenia, ale jest jednocześnie suszarką do ubrań i sprytnym wieszakiem. O tym sprytnym meblu dla bałaganiarzy pisaliśmy tutaj.

zdjęcia: Ala Savashevich