KOSMOS od Wood Republic

Stan nieważkości w projektowaniu, czyli koncepcja sklejki we wnętrzach [KONKURS]

Projektujesz? Firma Wood Republic ogłosiła konkurs “Stan nieważkości w projektowaniu, czyli koncepcja sklejki we wnętrzach”, który skierowany jest do architektów wnętrz.

Wyobraź sobie, że tworzysz zgodnie z własnym poczuciem smaku i równowagi w przestrzeni… Zaprojektuj doskonałe wnętrze i weź udział w konkursie. Zwycięzca otrzyma nagrodę rzeczową w postaci personalizowanego mebla do wyboru o wartości około 4000 zł oraz rabat 25 proc. na dwa kolejne zamówienia.

Aby wziąć udział w konkursie należy przygotować projekt wnętrza lub jego fragment, w którym znajdzie się co najmniej jeden mebel z serii KOSMOS lub produkt ze standardowej oferty Wood Republic. Można wykorzystać lamele i boazerię! Architekcie, pamiętaj, że wszystkie okazy można personalizować pod względem koloru wybarwienia woskiem, kolorów frontów, formy i wymiarów oraz że nadają się do wszystkich pomieszczeń, również łazienek i kuchni.

Kto może wziąć udział w konkursie? Architekci projektujący wnętrza, zarówno doświadczeni w pracy w biurach architektonicznych jak i pracujących freelancersko. W konkursie brać mogą udział również studenci kształcący się w kierunkach związanych z tematyką wydarzenia.


Pamiętaj, że wszystkie okazy możesz personalizować! W wiadomości w kilku zdaniach opowiedz o prezentowanej pracy, opisz funkcjonalność wnętrza. Lubimy też wiedzieć, co cię inspiruje. Projekt wyślij na adres art.woodrepublic@gmail.com do dnia 26.11.2021. – max. 3 plansze, format .jpg, 300dpi, max. 5MB każda. Pamiętaj by załączyć zgody – ich wzór znajdziesz w regulaminie na oficjalnej stronie konkursu.

Ogłoszenie wyników nastąpi na początku grudnia tego roku. Prace uczestników będzie oceniać Jury:

Paulina Kania – fotograf wnętrz i mody – studio HiHELLO
Michał Piernikowski – dyrektor Łódź Design Festiwal
Michał Rypiński – projektant, właściciel Wood Republic
Joanna Maciaszczyk – Rypińska – Marketing Manager Wood Republic

Więcej informacji o konkursie znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia: woodrepublic.pl/konkurs.

Czytaj też: Drewno | Wnętrza | Wydarzenia | Ciekawostki | whiteMAD na Instagramie

źródło: Wood Republic