Stara fabryka dżemów zmieniona na garaż dla luksusowych aut

Stara fabryka dżemów, która znajduje się nieopodal Frankfurtu, została nabyta przez prywatnego inwestora, który postanowił przebudować industrialne wnętrze i zmienić je na dom dla perełek motoryzacji. Każdy, kto chce zaparkować w bezpiecznym i estetycznym miejscu swój ukochany samochód, może to teraz zrobić za sprawą Classic Depot – Dreieich. Wnętrze tego nietypowego obiektu zaprojektowali architekci z MORGEN Interiors. Zdjęcia wykonał Paul Marcinkowski. 
Każdy, kto szuka garażu dla zabytkowych i ekskluzywne pojazdy na południe od Frankfurtu, ma możliwość umieszczenia swoich klejnotów w wyjątkowej atmosferze dzięki Classic Depot – Dreieich. Stara fabryka dżemów została zamieniona na nowy dom dla klasycznych pojazdów, youngtimerów oraz samochodów sportowych. Wszystko za sprawą grupy projektowej MORGEN Interiors.

MORGEN Interiors koncentruje się na projektowaniu, produkcji mebli, koncepcjach przestrzeni i architekturze, tworząc w ten sposób zupełnie nowe podejście do życia. Czyste struktury, odważne kolory, autentyczne materiały, kunszt rzemieślniczy i odrobina sztuki – wnętrza z dużą dozą indywidualizmu. Takie podejście zostało wdrożone i w tym przypadku.

Stara fabryka dżemów na około 5000 metrów kwadratowych w zmodernizowanej, historycznej atmosferze znajduje nie tylko dużo miejsca na klejnoty motoryzacji, ale także zapierającą dech w piersiach strefę eventową z dużą kuchnią pokazową oraz widokiem na same pojazdy. Pomimo szeroko zakrojonych prac renowacyjnych zachowano jak najwięcej z istniejącego budynku i połączono z widocznymi nowymi elementami. Stare kolumny obok nowego lanego asfaltu. Architektura reprezentuje zatem związek między starym a nowym.

Interesujesz się motoryzacją lub dizajnem związanym z samochodami? W naszym serwisie znajdziesz również teksty związane z tym obszarem. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi artykułami:

źródło: MORGEN Interiors / https://morgen.org
zdjęcia: Paul Marcinkowski / www.moodauthors.com 

Czytaj też: Niemcy | Metamorfoza | Ciekawostki | Wnętrza | Styl loftowy we wnętrzach | Motoryzacja