Studio Prostych Form w Warszawie: meble szyte na miarę

Nowy salon to już drugi punkt w Warszawie. Otwarto go w starej Fabryce Koronek.

Salon Studio Prostych Form to miejsce, w którym na własne oczy można zobaczyć wysokiej jakości meble produkowane na zamówienie. Do tego celu wykorzystano zabytkową przestrzeń starej Fabryki Koronek przy ul. Burakowskiej 5/7. Właśnie tam powstał nowy showroom. W środku znajdziemy meble oraz sprzęt takich marek jak: Miele, Fulgor, Bora czy Billeroy&Boch.

Prezentujemy tu głównie kuchnie – chociaż nie jest to nasza jedyna działalność, ale to od nich 18 lat temu wszystko się zaczęło – podkreśla Dariusz Pijanowski – współwłaściciel Studio Prostych Form.

W showroomie znaleźć można więc kuchnie, przy których budowie wykorzystano najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne oraz niecodzienne rozwiązania. Stal w połączeniu z fornirem dębowym, cała gama wykończeń… do zabudowy wykorzystano naturalne materiały, takie jak szczotkowany obłóg dębowy, które doskonale oddaje estetykę wyznawaną przez Studio Prostych Form.

Wybór starej Fabryki Koronek na lokalizację drugiego salonu Studio Prostych Form nie był przypadkowy. To wyjątkowe miejsce w Warszawie z niepowtarzalnym klimatem zachowanego w doskonałym stanie, porośniętego winobluszczem pofabrycznego budynku z 1910 roku. Mieszczą się tu także luksusowe butiki i showroomy znanych firm odzieżowych oraz wnętrzarskich. Więcej na: www.spf.waw.pl