Stworzył trójwymiarowe murale ze zwierzętami. Internauci: “Po prostu rewelacja!”

Ścienne malowidła to dzieło austriackiego ilustratora o pseudonimie Nychos. Dzięki nim można poznać anatomię zwierząt.

Rysunki młodego artysty ozdobiły ściany australijskich miast. Jednym z najsłynniejszych jest namalowany kangur, którego zobaczyć można w Melbourne. Nychos namalował go na początku marca. Wcześniej na ścianie był mural przedstawiający Beyonce. Jednak większość internautów jest zadowolona z tej zmiany. W komentarzach pod zdjęciem na Instagramie można znaleźć przychylne komentarze: Po prostu rewelacja! – pisze z.izus, Ten cień jest idealny! – dodał okayclifford.

Austriak nie ogranicza się do malowania zwierząt. Na jego profilu w serwisie Instagram (tutaj) znaleźć można murale przedstawiające człowieka. Te ostatnie są dość kontrowersyjne i obok licznych zwolenników mają spore grono przeciwników. Wszystko dlatego, że Nychos dość swobodnie odnosi się do ciał ludzi i zwierząt, a przedstawione przez niego organy wyglądają realistycznie.

Genialne murale można również zobaczyć w Polsce! Niedawno stworzyliśmy specjalne mapy, które ułatwią ich odnalezienie. Mapę Warszawy można znaleźć tutaj, Poznania tutaj, a Łodzi tutaj. Warto poświęcić kilka dni by je zobaczyć.