Joy in me

Summer ’22 Pop Up Store Joy in me X Puro Gdańsk

Butik marki JOY in me na czas wakacji pojawił się w północnej Polsce. Pop up store to wyjątkowy projekt dwóch znanych polskich marek: Hotelu Puro oraz JOY in me. W butiku marki można dostać wszystkie produkty z nowej kolekcji, porozmawiać o jodze a także uczestniczyć w eventach jogowych w hotelu Puro.

Nie mogłyśmy odmówić tak ciekawej propozycji – mówią właścicielki marki Paulina Niedzielska i Jagoda Schapper. Hotel Puro znany jest z otwartości i wspierania polskich artystów, czy też brandów. – dodaje Paulina. Przy okazji tej współpracy mocno promujemy jogę i medytację. Przez cały okres wakacyjny, w każdą sobotę w hotelu Puro odbywają się spotkania z jogą. Wstęp jest wolny, jednak obowiązują zapisy. W planach jest również joga o zachodzie słońca w Brzeźnie oraz kilka jogowych wydarzeń w Chałupach.

Co warte podkreślenia, wnętrze butiku jest bardzo stylowe, ze swobodnym, wysublimowanym klimatem. Połączenie stylu dwóch marek nigdy nie jest oczywiste – mówi Dawid Konieczny, autor projektu butiku. Punktem wyjściowym była już istniejąca przestrzeń lobby, która poprzez materiały i kolory, uwarunkowała kształt i wygląd pop upu. Kolorystyka butiku inspirowana jest praktyką jogi na plaży o wschodzie słońca. Monochromatyczna kolorystyka, drewniane dodatki i ręcznie zrobiona ekspozycja przypominająca fałdy piasku, przenoszą gości na trójmiejskie
plaże.

Pop up store JOY in me będzie działał do końca września w hotelu Puro w Gdańsku, przy ul. Stągiewnej 26.

O marce Joy in me:

JOY IN ME to marka dla aktywnych, świadomych kobiet. Oferuje  funkcjonalne, estetyczne i wysokiej jakości produkty do jogi oraz do ćwiczeń wykorzystujących jej elementy. Więcej informacji znajdziecie na stronie marki.

Zdjęcia: Migdał Studio

Zobacz również: Sklep | Hotel | Wnętrza | Moda | Gdańsk