SVOI – nowy punkt na modowej mapie Warszawy

SVOI, to kontynuacja poprzedniego modowego projektu o nazwie „Młoda Polska”  obecnie prowadzonego wyłącznie przez Łukasz Zarzycznego.

Sklep podzielony został na dwie strefy: BASIC oraz PREMIUM. Pierwsza zajmuje około 80 proc. powierzchni sklepu i znaleźć tam można ubrania za cenę od 100 do 500 zł.  Znajdziemy tu takich projektantów jak zwycięzca pierwszej edycji project runway Jacob Birge, znana ze swojego konsekwentnego minimalizmu Pola Rudnicki, pierwszy polski projektant Arkadius czy takie marki jak: Monstaar , MILOV, OLGA JAHR CZY SZPILA.

Druga strefa to PREMIUM 500+. Tam znajdziemy kolekcje Filipa Rotha, Katarzyny Skorek czy kolekcje wspomnianego już Jacoba.

SVOI to nie tylko modowa przestrzeń z polskimi markami, to pokazy, spotkania z projektantami i wiele działań, które na celu mają przybliżenie klientom korzyści związanych z zakupem rodzimych projektów.

SVOI chce walczyć z mitem drogich polskich kolekcji, dlatego doświadczony zespół pod przewodnictwem Łukasza Zarzycznego zajmuje się nie tylko sprzedażą, ale i selekcją najlepszych projektów które trafiają do butiku.

Nasi klienci wiedzą że mogą na nas liczyć, jeżeli wyglądają w czymś nie tak jak powinni – bo trzeba pamiętać, że nie każdy projekt pasuje do danej sylwetki – po prostu odradzamy zakup. Nasi klienci wiedzą, że zawszę mogą na nas liczyć – mówi Łukasz Zarzyczny twórca sklepu.