Świąteczne wieczory w domu z Polsat Box

Zimowe wieczory to czas, kiedy coraz więcej czasu spędzamy w domu. Krótsze dni i niższe temperatury sprzyjają poszukiwaniu domowej rozrywki. To też okazja, aby poświęcić więcej czasu najbliższym. Polsat Box proponuje wspólne filmowe wieczory i sportowe emocje na najwyższym światowym poziomie.

Ulubione klasyki w telewizji

Przeglądając program topowych stacji telewizyjnych, można znaleźć naprawdę sporo znanych i lubianych klasyków. To alternatywa dla letniego sezonu filmowych premier, bo zima jest najlepszym czasem na spotkania ze znanymi ulubionymi bohaterami. Zwłaszcza w perspektywie zakopania się pod ciepłym kocem w ulubionym fotelu i z kubkiem gorącej herbaty z cynamonem w dłoniach. Zimowy program telewizyjny jest pełen znanych i nagradzanych produkcji polskich i zagranicznych. Nie ma znaczenia, czy kochasz kino akcji, czy chłód na zewnątrz nastraja Cię raczej romantycznie. Sprawdź co obejrzeć i zaplanuj wieczór, który zadowoli wszystkich domowników. A po seansie idealnym rozwiązaniem jest wspólna rodzinna kolacja.

Propozycje nowości

Coraz więcej nowości pojawia się nie tylko w telewizji, ale także na platformach streamingowych. Wszystko za sprawą topowych dostawców, którzy systematycznie udostępniają seriale i filmy własnej produkcji, których nie znajdziesz w kinie. To nie tylko oferta filmowa, ale również świetne dokumenty i seriale, spośród których zaskakują te rodzime produkcje. Co ciekawe, coraz częściej dostępne są również premiery, które są grane jeszcze w kinach lub właśnie kończą się ostatnie seanse. Jeśli lubisz być na bieżąco z nowościami to propozycja dokładnie dla Ciebie. Wystarczy tylko sprawdzić program i wybrać poszukiwany tytuł.

Sprawdź ofertę telewizji od Polsat Box

Chcesz mieć bieżący dostęp do nowości i ulubionych filmów? Wybierz ofertę telewizji od Polsat Box i korzystaj z rozrywki na najwyższym poziomie, również na urządzeniach mobilnych (wymagana instalacja aplikacji Polsat Box Go). Do wyboru masz kilka opcji.

Jeśli masz możliwość instalacji anteny satelitarnej lub Internet światłowodowy od Plusa, Netii, Orange lub od wybranych operatorów ISP (pełną listę znajdziesz na stronie internetowej Polsat Box) o minimalnej prędkości 8 Mb/s (dla kanałów w jakości HD) i 25 Mb/s dla kanałów w jakości 4K na dekoder), możesz zdecydować się na ofertę telewizji satelitarnej lub kablowej IPTV.

Warto pamiętać, że w ofercie Polsat Box jest również telewizja internetowa. W ten sposób możesz wybrać idealne rozwiązanie do Twojego domu.

Warto też sprawdzić, czy jesteś w zasięgu sieci 5G od Plusa, która dociera już do ponad 19 milionów mieszkańców naszego kraju. Internet 5G to idealna opcja, dla tych, którzy rozważają ofertę telewizji internetowej.

Wybierając telewizję satelitarną, kablową IPTV lub internetową od Polsat Box, zyskujesz dostęp do najlepszych seriali i filmowych hitów. Polsat Box to bardzo elastyczne rozwiązanie, odpowiadające na potrzeby współczesnych użytkowników, którzy nie tylko oglądają programy telewizyjne, ale także korzystają z serwisów VOD, aplikacji oraz platform streamingowych, a dostęp do ulubionej rozrywki chcą mieć także z poziomu urządzeń mobilnych.

Artykuł partnera