Świeczki McDonald's

Świeczki McDonald’s. Pachną składnikami kultowego burgera.

Takie akcje bawią i zawsze wzbudzają spore zainteresowanie. Sieć restauracji stworzyła świeczki McDonald’s, które pachną najbardziej kultowymi pozycjami z menu.

Akcja, w ramach której powstały świeczki McDonald’s powstały z okazji 50. rocznicy wprowadzenia do obecnego menu kultowego hamburgera, który przez pół wieku niemal w ogóle  się nie zmienił. Wśród zapachów oferowanych przez sieć znajdziemy aromaty składników, które wchodzą w skład kanapki. W zestawie sześciu świeczek znajduje się zapach 100-procentowej wołowiny, keczupu, cebuli, sera, a nawet pikli, czy bułek z sezamem. Świeczki McDonald’s można nabyć w zestawie zawierającym wszystkie sześć składników. Komplet sześciu zapachów można kupić online na stronie www.goldenarchesunlimited.com 

Hamburger – nasza absolutna klasyka. Sprawdzony przepis na… przejście do legendy? Plaster wołowiny 100%, pikle, cebula, keczup i musztarda!” – czytamy na stronie sieci McDonald’s.


Warto dodać, że to nie pierwsza tego typu współpraca, w ramach której powstały świeczki zapachowe promujące znane marki. Podobną akcję podjęła sieć KFC, tworząc świeczki o zapachu skrzydełek kurczaka, o czym przeczytacie TUTAJ, a także portal randkowy Tinder, który stworzył świeczki na walentynki. O świeczkach od Tindera pisaliśmy w artykule TUTAJ. 

Czytaj też: Ciekawostki | Wydarzenia  | Gadżety | Opakowania

źródło: www.goldenarchesunlimited.com

 

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły