Szafa, którą pokocha każdy kot. Jest piękna i praktyczna. 

Meble, która mają służyć nie tylko człowiekowi, ale także towarzyszącym mu zwierzętom to trend, który staje się co raz bardziej popularny. Jest to rozwiązanie nie tylko praktyczne, ale również estetyczne. Dzięki nim zabawki naszych pupili nie muszą być porozrzucane po całym mieszkaniu. Tym razem z pomocą przychodzą szwedzkie projektantki: Susanne Hellman Holmström i Eleonory Moschevitz, dzięki którym powstała szafa, którą pokocha każdy kot.

Szafa, którą pokocha każdy kot stworzona przez duet Susanne Hellman Holmström i Eleonory Moschevitz. Warto zaznaczyć, że obie panie mają spore doświadczenie w tworzeniu tego typu realizacji. Susanne jest kocią behawiorystką, którą wie najlepiej co potrzeba mruczącym zwierzakom, natomiast Eleonora doświadczoną projektantką i absolwentką wzornictwa przemysłowego.


Wykonany przez panie produkt to sporych rozmiarów drewniana komoda powstała z drewna orzecha włoskiego, której frontowe ścianki pokryte zostały cienkimi szczebelkami, przez które można obserwować koty bawiące się wewnątrz mebla. Co więcej, wewnątrz komody od szwedzkich projektantek znalazły się różnej wielkości otwory i wnęki, które mają służyć kotom do zabawy. Do zestawu dokupić można drapaki i przeróżne liny. 

Czytaj też: Meble | Zwierzęta | Szwecja | Wnętrza | Drewno

źródło: fubiz.net