Szukasz inspiracji, nowości i porad dotyczących oświetlenia? Oto nowy katalog AQForm!

Najnowszy katalog AQForm – polskiego producenta oświetlenia, w jednym miejscu gromadzi wartościowe porady dotyczące oświetlenia, uwzględnia parametry techniczne, pokazuje tysiące możliwości i ponad 150 nowych produktów.

Wiemy, jak istotne jest oświetlenie w naszym życiu codziennym. Dobrze przygotowany katalog to wygodne narzędzie ułatwiające architektom w codziennej pracy decyzje, jakie oświetlenie wybrać. A jak wiadomo, oświetlenie powinno być starannie dobrane, by jak najlepiej spełniało swoją funkcję i pozytywnie wpływało na jakość naszego życia.

Projektowanie oświetlenia

Światło pełni w naszym życiu niezwykle ważną rolę. Wystarczy przypomnieć sobie dni, kiedy jest pięknie i słonecznie – wtedy chce nam się więcej, prawda? Z oświetleniem jest podobnie. Tylko to dobrane właściwie, odpowiadające miejscu i naszym potrzebom pozwoli nam komfortowo funkcjonować i efektywnie realizować obowiązki. Niezależnie czy jesteśmy w domu, czy w biurze to znacznie lepiej nam się pracuje, kiedy mamy dobrze oświetloną przestrzeń biurka. Podobnie z odpoczynkiem — światło powinno tworzyć miłą atmosferę relaksu i razić. Jest wiele elementów, o których musimy pamiętać w oświetleniu przestrzeni.

Inspiracje, nowości, porady

Zaczynając projekt, zespół AQForm podszedł do nowego katalogu jak do narzędzia pracy, bo obok wszelkiego rodzaju warsztatów i webinarów to właśnie katalog inspiruje i stanowi wygodne źródło informacji o produktach. Taki o to właśnie chodziło producentowi oświetlenia.

W najnowszym katalogu AQForm można znaleźć praktycznie wszystko na temat oświetlenia i produktów. Cała treść przekazana jest w sposób przystępny, a przede wszystkim jasny i klarowny.

Tworząc nowy katalog, wsłuchaliśmy się w potrzeby architektów. Chcieliśmy dać im narzędzie, które kompleksowo pomoże w projektowaniu. Skupiliśmy się na prezentacji produktu, jego parametrów, montażu oraz możliwości. Pokazaliśmy setki proponowanych kombinacji. Wykorzystaliśmy ponad 400 zdjęć, żeby zaprezentować nasze produkty, a to wszystko na 560 stronach – mówi o projekcie Barbara Olesiak-Kasparek, marketing manager AQForm.


Katalog, pełen oświetleniowych inspiracji, to zbiór nowoczesnych rozwiązań, które pozwolą wyposażyć w korzystne światło każde wnętrze. Jeszcze więcej opraw dekoracyjnych, całkiem świeża kolekcja opraw do użytku zewnętrznego, nowe propozycje w zakresie szynoprzewodów i nie tylko! W nowych katalogu AQForm znalazło się ponad 150 nowych produktów – nowości, które zaskoczą nie tylko formą, ale i materiałem.

Najnowszy katalog AQForm można pobrać ze strony klikając TUTAJ. Jest on również dostępny u dystrybutorów oferujących produkty z oferty marki.

Czytaj też: Oświetlenie | Wnętrza | Architekt | Lampy | whiteMAD na Instagramie

źródło: materiały prasowe AQForm